Подiлитись
Завершені програми
Застосувати
Онлайн-заняття з безпеки для дітей
Обізнаність дітей про ризики, пов’язані з надзвичайними ситуаціями, ладна убезпечити їхнє здоров'я та життя і після завершення бойових дій. Активності у межах цієї програми допоможуть її учасникам здобути потрібні практичні навички.
Разом ми – Шелтер
Програма спрямована на посилення спроможності організацій громадянського суспільства та ефективну допомогу людям, які постраждали від війни. Реалізується за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України.
Проєкт «Шелтер»: допомога вимушеним переселенцям
Від перших днів повномасштабної війни Фонд Східна Європа впроваджує проєкт «Шелтер», на меті якого – допомогти тим, хто цього потребує найбільше: людям, які вимушено залишили свої домівки або перебувають на територіях, де тривають бойові дії.
Підтримка Кримської платформи
Проєкт «Подальша підтримка зацікавлених сторін Кримської платформи» виконується Фондом Східна Європа за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Триває від грудня 2021 року по лютий 2022 року.
Соціальне шкільне підприємництво
Програма «Заснування соціальних шкільних підприємств у сільській місцевості та малих містах України для заохочення молоді до соціального підприємництва в Iвано-Франківській, Житомирській та Донецькій областях» виконується Фондом Східна Європа спільно з німецькою неурядовою організацією ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини
Академія громадського активізму
Програма розбудови потенціалу громадського сектору Східної України («Академія громадського активізму») реалізується спільно Фондом Східна Європа та Інтерньюз-Україна в межах проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».
3D Project: розвиток попри перешкоди
Програма «3D Project: розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство за часів пандемії та в майбутньому» реалізується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу від жовтня 2020 року по березень 2022 року.