Подiлитись
Програма цивільного захисту

Фонд Східна Європа у партнерстві з Hala Systems Inc., Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та коштом Європейського Союзу впроваджує Програму цивільного захисту. Ціль програми – підвищити обізнаність населення про дії самозахисту під час та після виникнення радіологічної, хімічної, біологічної та ядерної загроз (РХБЯ-загрози). 

Нові реалії, у яких опинилась Україна з 24 лютого 2022 року, створюють нові виклики для цивільного населення. Ми не знаємо, що у планах російського агресора, тому маємо бути готові до будь-яких потенційних небезпек. 

Разом із Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Міністерством охорони здоров’я України (МОЗ), Фонд Східна Європа реалізує низку активностей щодо поширення інформації про РХБЯ-загрози та правила поведінки під час та після виникнення цих небезпек.

В межах програми разом із партнерами ми реалізуємо інформаційно-просвітницьку кампанію, яка буде спрямована на доросле населення України та включатиме:

  • серію телевізійних гостьових студій та сюжетів за участі експертів ДСНС/МОЗ, які пояснять правила поведінки у випадку РХБЯ-загроз;
  • розміщення в рейтингових телепрограмах графічних інформаційних банерів;
  • навчальні відеоролики;
  • роз’яснювальні матеріали в онлайн-медіа;
  • зовнішню соціальну рекламу.

Програма триватиме протягом вересня 2022 р. – лютого 2023 р.