Подiлитись
Активні програми
Застосувати
Програма EGAP
Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» реалізується протягом 2015–2023 років Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України. Програма впроваджується за підтримки Швейцарської Конфедерації.
Підтримка цифрової трансформації
П’ятирічна програма за фінансування USAID та UK Dev, що спрямована на розширення цифрових можливостей України та створення стійких екосистем для безпечного та успішного майбутнього.
CDTO Сampus
Щоб побудувати найзручнішу цифрову державу у світі, країні потрібні CDTO – публічні службовці, які впроваджують цифрові проєкти як на національному, так і на регіональному рівнях. Саме тому Фонд Східна Європа спільно із Мінцифрою та за підтримки міжнародних партнерів запустив CDTO Campus.
Разом заради підтримки
Програма гуманітарного спрямування, головна мета якої – надати допомогу постраждалим від війни українцям. Реалізується за фінансування Гуманітарного фонду для України.
Проєкт TAPAS
Фонд Східна Європа у партнерстві з Фондом Євразія впроваджує проєкт USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах /TAPAS», щоб підтримати Україну під час війни та сприяти повоєнному відновленню через розвиток відкритих даних та цифровізацію державних сервісів.
Можливості працевлаштування з Дія.Цифрова освіта
$2 млн від Google.org на розвиток цифрової освіти в Україні. На меті – створення можливостей для підвищення кваліфікації та подальшого працевлаштування українців. Термін реалізації програми – від жовтня 2022 року до січня 2025 року.
Розроблення цифрових реєстрів
Проєкт впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки GIZ за дорученням Уряду Німеччини.
Power Up! Project
Проєкт сприяє посиленню енергоефективності України шляхом поширення кращих практик енергоефективності через впровадження рішень на державному та бізнес-рівнях
Відновлення і стійкість
Програма, що має на меті допомогти публічним службовцям та агенціям регіонального розвитку підвищити свої компетенції в управлінні проєктами — для забезпечення ефективності процесів відновлення та стійкості України.
«Фенікс»: Сильна Україна під час війни
Проєкт допомагає посилити спроможність організацій громадянського суспільства ефективно працювати з ВПО та місцевою владою громад, які приймають, залучати молодь й техноактивістів, сприяти роботі малого та мікробізнесу. Реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програма «Стійкість»
Фонд Східна Європа впроваджує Програму «Стійкість» у межах консорціуму громадських організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу. На меті – посилити організації громадянського суспільства, окремих активістів та медіа України в умовах війни.
Програма Стійкість
Програма «Спільнодія»
Програма «Спільнодія» впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та ГО «Разом проти корупції» коштом ЄС.
Програма «Спроможні та сильні»
Фонд Східна Європа через гранти та тренінги підтримає організації громадянського суспільства України за сприяння Швейцарії.
Програма «Безпечна школа»
Програма ініційована Фондом Східна Європа з метою підтримки освітньої системи в Україні шляхом оснащення базових укриттів основним обладнанням у школах для забезпечення комфортних та належних умов для безперервного перебування дітей, працівників школи та інших членів громади.
Програма цивільного захисту
Фонд Східна Європа у партнерстві з Hala Systems Inc., ДСНС та коштом Європейського Союзу впроваджує Програму цивільного захисту, на меті якої – підвищити обізнаність населення про дії самозахисту під час та після виникнення радіологічної, хімічної, біологічної та ядерної загроз.
Програма «Дивись під ноги!»
Фонд Східна Європа у співпраці з ДСНС України та коштом DanChurchAid впроваджує програму з покращення обізнаності громадян про мінну небезпеку. Термін реалізації програми – від червня до грудня 2022 року.
Підтримка Кримської платформи
Програма «Підтримка Кримської платформи: час нагадати, що Крим – це Україна» виконується Фондом Східна Європа за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), має на меті вироблення ефективних підходів до процесів реінтеграції Криму, а також – покращення операційної спроможності Офісу Кримської платформи.
Мікрогранти для малого бізнесу
Фонд Східна Європа є партнером-виконавцем програми із надання мікрогрантів малому бізнесу, яка діятиме від травня 2022 до лютого 2023 року. У межах програми понад 300 мікро- і малих підприємств, які постраждали внаслідок збройної агресії росії в Україні, отримають фінансування розміром 150 000 грн.
Школа організацій з розвитку підприємництва
Програма «Школа організацій з розвитку підприємництва: 2-й компонент “На варті інтересів бізнесу”» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Період реалізації: березень 2020 – грудень 2022 року.
Підтримка розроблення реєстру ветеранів
Програма із підтримки розроблення Єдиного державного реєстру ветеранів війни здійснюється на виконання положень Меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння з Міністерством у справах ветеранів від 26 червня 2019 року.
Організаційна підтримка Gogolfest
Проєкт реалізується Фондом Східна Європа та Федеральним департаментом закордонних справ Швейцарії (FDFA), який впроваджує свою діяльність в Україні через Швейцарське бюро співробітництва (SCO). Бенефіціаром є громадська організація «Фестиваль сучасного мистецтва “Гогольфест”».
Освітня онлайн-платформа Зрозуміло!
Це безкоштовна онлайн-освіта для представників громадського сектору, органів державної та місцевої влади, освітян, школярів і студентства та загалом усіх, хто зацікавлений у саморозвитку та здобутті якісних знань.
Україна в Європі: парламентський вимір
Реалізується Фондом Східна Європа у співпраці з Центром ліберальної сучасності (Берлін) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Триває до кінця 2022 року.