Подiлитись
Активні програми
Застосувати
Мікрогранти для малого бізнесу
Фонд Східна Європа є партнером-виконавцем програми із надання мікрогрантів малому бізнесу, яка діятиме від травня до грудня 2022 року. У межах програми близько 300 мікро- і малих підприємств, які постраждали внаслідок збройної агресії росії в Україні, отримають фінансування розміром 125 000 грн
Проєкт «Шелтер»: допомога вимушеним переселенцям
Від перших днів повномасштабної війни Фонд Східна Європа впроваджує проєкт «Шелтер», на меті якого – допомогти тим, хто цього потребує найбільше: людям, які вимушено залишили свої домівки або перебувають на територіях, де тривають бойові дії.
Програма «Спільнодія»
Програма «Спільнодія» впроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень, ГО Разом проти корупції, Київською школою економіки та міжнародною організацією ALDA за фінансової підтримки ЄС.
Підтримка розроблення реєстру ветеранів
Програма із підтримки розроблення Єдиного державного реєстру ветеранів війни здійснюється на виконання положень Меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння з Міністерством у справах ветеранів від 26 червня 2019 року.
Школа організацій з розвитку підприємництва
Програма «Школа організацій з розвитку підприємництва: 2-й компонент “На варті інтересів бізнесу”» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Період реалізації: березень 2020 – грудень 2022 року.
Організаційна підтримка Gogolfest
Проєкт реалізується Фондом Східна Європа та Федеральним департаментом закордонних справ Швейцарії (FDFA), який впроваджує свою діяльність в Україні через Швейцарське бюро співробітництва (SCO). Бенефіціаром є громадська організація «Фестиваль сучасного мистецтва “Гогольфест”».
Освітня онлайн-платформа Zrozumilo!
Це безкоштовна онлайн-освіта для представників громадського сектору, органів державної та місцевої влади, освітян, школярів і студентства та загалом усіх, хто зацікавлений у саморозвитку та здобутті якісних знань.
Програма EGAP
Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» реалізується протягом 2015–2023 років Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Швейцарської Конфедерації.
Україна в Європі: парламентський вимір
Реалізується Фондом Східна Європа у співпраці з Центром ліберальної сучасності (Берлін) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Триває до кінця 2022 року.
3D Project: розвиток попри перешкоди
Програма «3D Project: розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство за часів пандемії та в майбутньому» реалізується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу від жовтня 2020 року по березень 2022 року.