Подiлитись
Активні програми
Застосувати
Школа організацій з розвитку підприємництва
Програма «Школа організацій з розвитку підприємництва: 2-й компонент “На варті інтересів бізнесу”» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Період реалізації: березень 2020 – грудень 2022 року.
Підтримка Кримської платформи
Проєкт «Подальша підтримка зацікавлених сторін Кримської платформи» виконується Фондом Східна Європа за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Триває від грудня 2021 року по лютий 2022 року.
Організаційна підтримка Gogolfest
Проєкт реалізується Фондом Східна Європа та Федеральним департаментом закордонних справ Швейцарії (FDFA), який впроваджує свою діяльність в Україні через Швейцарське бюро співробітництва (SCO). Бенефіціаром є громадська організація «Фестиваль сучасного мистецтва “Гогольфест”».
Освітня онлайн-платформа Zrozumilo!
Це безкоштовна онлайн-освіта для представників громадського сектору, органів державної та місцевої влади, освітян, школярів і студентства та загалом
усіх, хто зацікавлений у саморозвитку та здобутті якісних знань.
Програма EGAP
Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» реалізується протягом 2015–2023 років Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Швейцарської Конфедерації
Соціальне шкільне підприємництво
Програма «Заснування соціальних шкільних підприємств у сільській місцевості та малих містах України для заохочення молоді до соціального підприємництва в Iвано-Франківській, Житомирській та Донецькій областях» виконується Фондом Східна Європа спільно з німецькою неурядовою організацією ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини
Україна в Європі: парламентський вимір
Реалізується Фондом Східна Європа у співпраці з Центром ліберальної сучасності (Берлін) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Триває до кінця 2022 року.
Академія громадського активізму
Програма розбудову потенціалу громадського сектору Східної України («Академія громадського активізму») реалізується спільно Фондом Східна Європа та Інтерньюз-Україна на замовлення Кімонікс Інтернешнл Інк в межах проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні»
3D Project: розвиток попри перешкоди
Програма «3D Project: розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство за часів пандемії та в майбутньому» реалізується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу від жовтня 2020 року по березень 2022 року.