Подiлитись
CDTO Сampus

Фонд Східна Європа поділяє амбітну мету Міністерства цифрової трансформації – побудувати найзручнішу цифрову державу у світі: без черг, бюрократії та корупції. 

Для цього країні потрібні CDTO (англ. Chief Digital Transformation Officer) – публічні службовці, які впроваджують цифрові проєкти як на національному, так і на регіональному рівнях.

Наразі в Україні немає університетів, де б готували таких спеціалістів. Саме тому Фонд Східна Європа спільно із Мінцифрою та за підтримки міжнародних партнерів запустив CDTO Campus. На меті – до кінця 2025 року підготувати понад 1 500 CDTO. 

Що робить CDTO Campus унікальним? 

  • У світі немає ідентичної освітньої програми. Говоримо це авторитетно, бо дослідили понад 200 освітніх програм. Як результат – CDTO Campus увібрав у себе не тільки найкращі світові кейси диджиталізації, а й досвід України, зокрема, в умовах повномасштабної війни. 
  • CDTO Campus пропонує програми не тільки для досвідчених держслужбовців, які прагнуть покращувати свої знання та навички, а й для фахівців, які вирішили змінити кар’єрну траєкторію та перейти з громадського чи приватного сектору на державну службу.
  • Підготовка CDTO відбувається за унікальною формулою TECH+LEADERSHIP+GOV PROJECT MANAGEMENT. Ми вчимо комбінувати soft та hard skills, пояснюємо, як працюють новітні технології. Розповідаємо, як співпрацювати з донорами та партнерами. Готуємо фахівців до реалізації проєктів у системі державного адміністрування.
  • Завдяки підтримці партнерів навчання на проєкті безоплатне.

CDTO Campus пропонує чотири види навчальних програм своїм студентам: тривалі; короткотривалі; лідерські та персоналізовані. Кожен із цих видів програм побудований на практичних кейсах, індивідуальному підході та групових дискусіях. 

Навчання відбувається у гібридному форматі: дистанційно та особисто на кампусі в центрі Києва. 

Дізнатись деталі та подати заявку на участь можна за посиланням https://www.cdto-campus.com/ua/cdto-campus-ua 

CDTO Campus втілюється Фондом Східна Європа, фінансується VISA Foundation, Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та підтримується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Digitality GovTech Centre of Excellence під патронатом Міністерства цифрової трансформації України.