Подiлитись
Новини
Застосувати
25/09/2023
Нові гранти для ГО
Фонд Східна Європа надав іще п’ять грантів громадським організаціям у межах другої хвилі програми «Разом ми – Шелтер».
20/09/2023
Моніторингові візити до прихистків
У межах програми «Разом ми – Шелтер» дев’ять ГО отримали гранти на ремонтні роботи у прихистках для ВПО. Ми відвідали шелтери та поспілкувалася з їхніми мешканцями.
08/09/2023
Німецькі партнери в Україні
Марілуїзе Бек і Ральф Фюкс – співзасновники Центру ліберальної сучасності (Берлін) – втретє відвідали Україну за час повномасштабної війни у межах програми «Україна в Європі»
06/09/2023
Гранти на енергонезалежність
Фонд Східна Європа за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Швейцарії через GIZ надає 10 грантів українським підприємствам на закупівлю енергоефективного обладнання
22/08/2023
Нова дитяча гра від Світлани Ройз
Дитяча психологиня Світлана Ройз спільно з ГО «Смарт освіта» за підтримки Фонду Східна Європа випустила гру для дітей «Невидимі дари: знаходь свою силу»
10/08/2023
Відновлення і стійкість
Фонд Східна Європа запускає нову програму, яка має на меті підвищити компетенції держслужбовців та агенцій регіонального розвитку у сфері управління проєктами.
Життєві історії
Застосувати
02/09/2023
Люди змогли виговоритися
як працює хаб "Незламні" в місті, яке було під окупацією
28/08/2023
Гуманітарний штаб і психологічна підтримка
як активісти з Краматорська допомагають переселенцям
25/08/2023
Історія грантера: «Газета МИГ»
Як близький до лінії фронту запорізький тижневик продовжив друкувати спецвипуски газети попри брак грошей, блекаути, обстріли та пропаганду окупантів.
22/08/2023
Історія грантера «Стійкості»: Sebto Media
Про перевтілення з освітнього центру на повноцінне медіа в умовах повномасштабної війни, про сміливість в експериментах і вірність своїй аудиторії
02/08/2023
Деокупували FM-хвилю від російської пропаганди
Як чи не єдина харківська радіостанція деокупувала FM-хвилю від російської пропаганди
20/06/2023
Прихистки для жінок-ВПО
Львівська громадська організація «Центр “Жіночі перспективи”» допомагає жінкам, які втекли з територій, що перебувають під окупацією або в зоні активних бойових дій.
Публікації та звіти
Застосувати
06/07/2023
Аналітичний звіт щодо українського законодавства
Відповідність законодавства України окремим положенням правового регулювання сфери відкритих даних у Європейському Союзі.
27/06/2023
Порадник з інтеграції ВПО для громад
Фонд Східна Європа презентує практичний посібник-порадник для громад, що приймають людей, яких війна вигнала з дому
12/04/2023
Річний звіт за програмою «Шелтер»
Детальніше про те, що і як ми робили – розповідаємо в річному звіті програми. Тож запрошуємо вас ознайомитися з діяльністю та досягненням програми «Шелтер».
08/03/2023
Чи потрібні ГО комунікаційники/-ці?
Дайте собі відповідь на запитання – навіщо комунікувати свої проєкти, розповідати, що ми робимо публічно? Особливо, коли всі перевантажені роботою, стресом від воєнної реальності, жорсткими дедлайнами. Нерідко трапляються випадки, коли організації ставлять комунікації ледь не на останню сходинку у пріоритетах реалізації грантових ініціатив. Адже головне, що ми робимо добру справу і допомагаємо людям. Але чи цього досить?
Зовнішнє оцінювання 3DProject
12/07/2022
«3D Project»: Незалежне фінальне оцінювання
У травні 2022 року завершилася майже дворічна програма Фонду Східна Європа “3D Project: розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство за часів пандемії та в майбутньому”. Vox Populi Agency провела незалежне зовнішнє оцінювання цієї програми. Незважаючи на початок війни, який припав на фінальну стадію реалізації, програма впевнено досягла очікуваних результатів на рівні впливу
Обкладинка для сайту_посібник з коучингу
31/05/2022
Посібник з коучингу для ГО
Акумулювавши досвід Коучингової програми для лідерів громадських організацій, Фонд Східна Європа за підтримки ЄС, випустив безкоштовний посібник для ГО, щоб підсилити їх у періоди невизначеності
Звіт за проєктом Шелтер
20/05/2022
Проміжний звіт за проєктом «Шелтер»
Фонд Східна Європа презентував звіт із результатами надання допомоги українцям, які постраждали внаслідок повномасштабної війни за два з половиною місяці
21/04/2022
Академія громадського активізму
П'ять історій про те, як навчання допомогло активістам та активісткам Сходу та Півдня України стати сильнішими
Брошура з історіями учасників коучингової програми
30/03/2022
Коучинг для ГО в часи пандемії
Фонд Східна Європа видав збірку історій учасників коучингової програми для лідерів ГО в часи пандемії Covid-19. Учасники розповідають, як на них вплинула участь у програмі та про ефект від коучингу як інструменту для кращого подолання невизначеності та дистанції, що зумовлені пандемією.
Запит на інформацію
Ваш запит важливий для нас. Щоб пришвидшити нашу відповідь, будь ласка, заповніть форму, що наведено нижче

    Вiдправити