Подiлитись
Новини
Застосувати
18/07/2024
Три нові регіони
Інструменти е-урядування та е-демократії стануть доступними в громадах Сумської, Хмельницької та Херсонської областей.
02/07/2024
Платформа Зрозуміло! та MEGOGO – партнери
Медіасервіс MEGOGO презентував новий освітній розділ «Цивільна підготовка».
28/06/2024
Відкриття CDTO Campus
Ще більше можливостей для інноваційного навчання: у Києві відкрили простір GovTech-освіти — CDTO Campus
25/06/2024
Доброчинна акція року
Програма «Разом ми – Шелтер» здобула нагороду в національному конкурсі «Благодійна Україна – 2023».
21/06/2024
«Розмінуй Україну»
В Україні запрацював новий портал про гуманітарне розмінування – там можна податися на сертифікацію онлайн, переглянути аналітику та актуальні новини
19/06/2024
Нові е-сервіси для молоді
18 червня у Києві презентували електронні сервіси, що спростять участь молоді в обмінах та розширять їй доступ до інформації
Життєві історії
Застосувати
24/05/2024
Качати воду можна ефективно
Водоканал Ніжина, що на Чернігівщині, пройшов через складні випробування, спричинені війною. Читайте, як підприємство підтримав проєкт «Power Up!».
26/04/2024
Врятувати та змінити ТЕЦ
КП «Теплокомуненерго» засноване у 2023 році територіальною громадою Чернігова для управління місцевою ТЕЦ. Читайте, як завдяки підприємству містяни мають тепло у домівках.
24/04/2024
Тепло по-чугуївськи
До великої війни КП «Чугуївтепло» забезпечувало місто опаленням. Проте ворожі обстріли пошкодили більшість котелень і теплових мереж.
19/04/2024
Біжить вода, навіть коли війна
Сумський водоканал продовжував працювати навіть перебуваючи в оточенні ворожих військ. Адже розуміли, що їхні послуги життєво необхідні містянам.
16/04/2024
Менторинг з управління проєктами
Вагомий внесок у навчання публічних службовців зробили саме фахівці PMI. Запрошені ментори надавали учасникам індивідуальні консультації. Читайте, як це було.
10/04/2024
Допомога заради хліба
На початку великої війни Чернігівщина першою взяла на себе атаку ворога. Хлібокомбінат №2 доставляв людям випічку до укриттів, щоб забезпечити хлібом попри все.
Публікації та звіти
Застосувати
06/02/2024
Посібник із оглядом програм ЄС для України
Шлях до ЄС відкриває перед Україною все більше нових можливостей, у тому числі й фінансових. Уже сьогодні для країни доступні програми підтримки в різних сферах, але кожна з них має свої особливості й вимоги. У цьому виданні ви знайдете актуальні програми ЄС, відкриті для України, та практичні рекомендації щодо підготовки документації для отримання фінансування. Посібник стане незамінним помічником для місцевих та регіональних управлінців, які прагнуть утілювати проєкти для відновлення і стійкості України.
17/01/2024
Розважити і навчити: дитячі пожежні табори
ГО «Добровольці-вогнеборці» розробила «Методику проведення дитячого літнього табору на тему пожежної безпеки»
05/12/2023
Українське волонтерство у п’яти історіях
Історії ОГС, які займаються волонтерською діяльністю і є рушійною силою для змін у країні як за мирного часу, так і воєнного.
31/10/2023
Дослідження потреб і проблем громсектору
31 жовтня 2023 року презентували результати дослідження потреб і проблем організацій громадянського суспільства України під час війни
06/07/2023
Аналітичний звіт щодо українського законодавства
Відповідність законодавства України окремим положенням правового регулювання сфери відкритих даних у Європейському Союзі.
27/06/2023
Порадник з інтеграції ВПО для громад
Фонд Східна Європа презентує практичний посібник-порадник для громад, що приймають людей, яких війна вигнала з дому
12/04/2023
Річний звіт за програмою «Шелтер»
Детальніше про те, що і як ми робили – розповідаємо в річному звіті програми. Тож запрошуємо вас ознайомитися з діяльністю та досягненням програми «Шелтер».
08/03/2023
Чи потрібні ГО комунікаційники/-ці?
Дайте собі відповідь на запитання – навіщо комунікувати свої проєкти, розповідати, що ми робимо публічно? Особливо, коли всі перевантажені роботою, стресом від воєнної реальності, жорсткими дедлайнами. Нерідко трапляються випадки, коли організації ставлять комунікації ледь не на останню сходинку у пріоритетах реалізації грантових ініціатив. Адже головне, що ми робимо добру справу і допомагаємо людям. Але чи цього досить?
Зовнішнє оцінювання 3DProject
12/07/2022
«3D Project»: Незалежне фінальне оцінювання
У травні 2022 року завершилася майже дворічна програма Фонду Східна Європа “3D Project: розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство за часів пандемії та в майбутньому”. Vox Populi Agency провела незалежне зовнішнє оцінювання цієї програми. Незважаючи на початок війни, який припав на фінальну стадію реалізації, програма впевнено досягла очікуваних результатів на рівні впливу
Запит на інформацію
Ваш запит важливий для нас. Щоб пришвидшити нашу відповідь, будь ласка, заповніть форму, що наведено нижче

    Вiдправити