Подiлитись
Публікації та звіти
Застосувати
06/02/2024
Посібник із оглядом програм ЄС для України
Шлях до ЄС відкриває перед Україною все більше нових можливостей, у тому числі й фінансових. Уже сьогодні для країни доступні програми підтримки в різних сферах, але кожна з них має свої особливості й вимоги. У цьому виданні ви знайдете актуальні програми ЄС, відкриті для України, та практичні рекомендації щодо підготовки документації для отримання фінансування. Посібник стане незамінним помічником для місцевих та регіональних управлінців, які прагнуть утілювати проєкти для відновлення і стійкості України.
17/01/2024
Розважити і навчити: дитячі пожежні табори
ГО «Добровольці-вогнеборці» розробила «Методику проведення дитячого літнього табору на тему пожежної безпеки»
05/12/2023
Українське волонтерство у п’яти історіях
Історії ОГС, які займаються волонтерською діяльністю і є рушійною силою для змін у країні як за мирного часу, так і воєнного.
31/10/2023
Дослідження потреб і проблем громсектору
31 жовтня 2023 року презентували результати дослідження потреб і проблем організацій громадянського суспільства України під час війни
06/07/2023
Аналітичний звіт щодо українського законодавства
Відповідність законодавства України окремим положенням правового регулювання сфери відкритих даних у Європейському Союзі.
27/06/2023
Порадник з інтеграції ВПО для громад
Фонд Східна Європа презентує практичний посібник-порадник для громад, що приймають людей, яких війна вигнала з дому
12/04/2023
Річний звіт за програмою «Шелтер»
Детальніше про те, що і як ми робили – розповідаємо в річному звіті програми. Тож запрошуємо вас ознайомитися з діяльністю та досягненням програми «Шелтер».
08/03/2023
Чи потрібні ГО комунікаційники/-ці?
Дайте собі відповідь на запитання – навіщо комунікувати свої проєкти, розповідати, що ми робимо публічно? Особливо, коли всі перевантажені роботою, стресом від воєнної реальності, жорсткими дедлайнами. Нерідко трапляються випадки, коли організації ставлять комунікації ледь не на останню сходинку у пріоритетах реалізації грантових ініціатив. Адже головне, що ми робимо добру справу і допомагаємо людям. Але чи цього досить?
Зовнішнє оцінювання 3DProject
12/07/2022
«3D Project»: Незалежне фінальне оцінювання
У травні 2022 року завершилася майже дворічна програма Фонду Східна Європа “3D Project: розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство за часів пандемії та в майбутньому”. Vox Populi Agency провела незалежне зовнішнє оцінювання цієї програми. Незважаючи на початок війни, який припав на фінальну стадію реалізації, програма впевнено досягла очікуваних результатів на рівні впливу