Подiлитись
Конкурси грантів
Фонд Східна Європа періодично оголошує конкурси на підтримку грантами проєктів, які відповідають нашим пріоритетам і стратегічним цілям. На цій сторінці ви можете ознайомитись із переліком актуальних конкурсів і результатами тих, що вже відбулися.
Оголошення про конкурси
Конкурс завершено
Підтримуємо енергонезалежність
Конкурс грантів для українського бізнесу, що постраждав унаслідок війни, у Сумській, Харківській та Чернігівській областях
Конкурс завершено
Конкурс грантів для ГО
Нові можливості для організацій у межах програми «Спроможні та сильні», що впроваджується Фондом за фінансування Швейцарії.
Конкурс завершено
Гранти для підтримки ГО
Оголошуємо конкурс на участь у програмі інституційної підтримки для партнерських організацій Фонду Східна Європа
Конкурс завершено
Гуманітарна допомога
Фонд Східна Європа оголошує відбір проєктних заявок на надання гуманітарної допомоги непродовольчими товарами.
Конкурс завершено
Облаштування прихистків
Конкурс грантів на здійснення ремонтних робіт та облаштування прихистків для внутрішньо переміщених осіб
Конкурс завершено
Гранти для ГО від проєкту «Фенікс»
Конкурс грантів для організацій громадянського суспільства, що надають підтримку внутрішньо переміщеним особам та громадам, що їх приймають, в умовах війни
Конкурс завершено
Підтримаємо волонтерство
Оголошуємо конкурс грантів на підтримку волонтерства. Дедлайн подачі: 16 січня 2023 року
Конкурс завершено
Підтримаємо стійкість ГО в умовах війни
Оголошуємо конкурс грантів, щоб посилити стійкість та ефективність ГО та медіа, що мають статус громадських організацій, та сприяти їхньому розвитку в умовах війни. Дедлайн подачі: 3 жовтня 2022
Конкурс завершено
Допомагаємо постраждалим
Подати заявки можуть неурядові організації та благодійні фонди. Дедлайн: до 1 серпня 2022 року або до офіційного повідомлення про припинення приймання заявок
Конкурс завершено
Впроваджуємо громадські технології
Оголошено другу хвилю конкурсу грантів на впровадження інструментів civic tech в умовах пандемії.
Конкурс завершено
Створюємо соціальні шкільні підприємства
Оголошено третю хвилю конкурсу грантів на заснування соціальних шкільних підприємств
Конкурс завершено
Впроваджуємо громадські технології
Оголошено першу хвилю конкурсу грантів на впровадження інструментів civic tech в умовах пандемії
Найчастіші запитання про грантові конкурси
Хто і як ухвалює рішення про підтримку проєктів?
Проєкти, які надходять на грантові конкурси, розглядають Ради експертів, які створюють для кожного конкурсу. До їх складу належать представники Фонду та експерти, кількісний та якісний склад яких пропонується менеджером програми та затверджується президентом Фонду. Після ретельного аналізу кожної заявки Рада ухвалює рішення щодо її підтримки чи відхилення. Всі рішення Ради протоколюють. Вони є остаточними, не підлягають перегляду та розголошенню. Інформація про переможців конкурсу розміщується Фондом у відкритому доступі.
Що робити, якщо я незадоволений результатами конкурсу?
Керуючись внутрішньої політикою Фонду щодо проведення конкурсів, підстави надання чи ненадання фінансової підтримки заявникам не повідомляють. Радимо вам наступного разу підійти до підготовки вашої заявки ретельніше, відвідувати наші інформаційні сесії. Слідкуйте за конкурсними оголошеннями та не втрачайте оптимізму.
Чи можна отримати фінансову підтримку від Фонду поза конкурсами?
Фонд надає гранти на реалізацію проєктів тільки в межах програм, які наразі реалізує коштом своїх донорів. Такі проєкти мають відповідати пріоритетам Фонду, цілям відповідної програми та наявному бюджету. Тож ми не можемо надавати гранти на підтримку тих ініціатив, які надходять до нас позаконкурсно.
Якщо активні грантові конкурси наразі відсутні, чи є інші можливості підтримки діяльності нашої організації чи громади?
У межах своїх програм, окрім грантів, Фонд може запропонувати громадським організаціям, активістам, органам місцевої влади широкий спектр підтримки. Що саме – навчання, технічна чи експертна допомога тощо – залежить від конкретної програми. Радимо ознайомитись із переліком програм, які наразі реалізує Фонд, і якщо їхня тематика та географія відповідає вашим інтересам, звертайтеся до нас за додатковою інформацією.