Подiлитись
Розроблення цифрових реєстрів

Незважаючи на війну, український Уряд продовжує створювати фундаментальне підґрунтя для цифрової трансформації держави. 

Ключове у цьому – перехід від паперового документообігу до цифрового та створення цифрових реєстрів, що дозволяє державним органами обмінювати між собою інформацією швидко та безпечно, а громадян України позбавляє необхідності мати паперові довідки. 

Окрім того, наявність необхідних цифрових реєстрів дає можливість органам влади володіти потрібними даними, що, своєю чергою, покращує їхні аналітичні та прогностичні можливості та сприяє ухваленню більш якісних управлінських рішень.   

Проєкт «Цифрові реєстри для ухвалення рішень на основі даних» має на меті підтримати розвиток базової цифрової публічної інфраструктури та у співпраці із низкою центральних органів виконавчої влади провести розроблення близько 20 нових цифрових реєстрів. 

Проєкт впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки проєкту «Інноваційна лабораторія підтримки асоціації Україна-ЄС (ІнноЛабЄС)», що впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.

Термін реалізації – від грудня 2022 року до грудня 2023 року.