Подiлитись
Освітня онлайн-платформа Зрозуміло!

Освітня онлайн-платформа Зрозуміло! – це безкоштовна онлайн-освіта для представників громадського сектору, органів державної та місцевої влади, освітян, школярів і студентства та загалом усіх, хто зацікавлений у саморозвитку та здобутті якісних знань.

Платформа Зрозуміло! створена Фондом Східна Європа на вимогу часу – із початком пандемії СOVID-19, коли всю програмну активність організації довелося перевести в онлайн-формат. Проте ми одразу зрозуміли, що наші освітні продукти можуть бути цікавими значно ширшій аудиторії.

У своїх курсах ми ділимось експертизою, набутою Фондом за більш як десятирічну історію реалізації суспільно важливих проєктів та програм. А це – питання розвитку парламентаризму, е-урядування та інструментів прямої участі, підтримка малого та середнього бізнесу, розвиток соціального підприємництва, громадянського суспільства тощо.

Слухачам курсів доступні відеолекції та навчальні матеріали, форуми й тестові завдання. Після проходження курсів можна отримати сертифікати. Для деяких курсів розрахована кількість кредитів ЄКТС, що дає змогу зарахувати їх проходження як підвищення кваліфікації.

Команда ФСЄ невпинно вдосконалює платформу – щоб кожен, хто до нас завітав, отримав саме те, що шукав, опанував потрібні знання та сказав: «Усе нарешті Зрозуміло!».

Чекаємо вас за адресою: www.zrozumilo.in.ua

Новини програми
26/03/2024
Курс про мову меморіалів
На Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! стартував новий безплатний курс «Мова меморіалів»
19/03/2024
Онлайн-курс з управління проєктами
Розробили новий навчальний курс для представників обласних державних адміністрацій, муніципалітетів та агенцій регіонального розвитку.
21/02/2024
Поговоримо про громадський сектор
Запрошуємо на відкриту лекцію Олександри Матвійчук «Українське громадянське суспільство та війна: виклики, цінності, сила»
07/02/2024
Запрошення на дискусію
14 лютого відвідайте дискусію «Джерела українського активізму: феномени пам’яті та довіри»
23/01/2024
Курс про історію громсектору
22 січня у Києві презентували курс про суспільно-політичні події та процеси на шляху становлення українського громадянського суспільства від початку незалежності України.
16/01/2024
Конкурс від Освітньої онлайн-платформи Зрозуміло!
У соцмережах Освітньої онлайн-платформи Зрозуміло! стартував конкурс
21/11/2023
Курс про українців
На Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! відбулася презентація нового курсу «Єдина Україна: становлення національної ідентичності»
18/10/2023
Партнерство заради сталого розвитку
17 жовтня відбулась церемонія нагородження «Партнерство заради сталого розвитку-2023», де Фонд Східна Європа здобув чотири відзнаки
12/10/2023
Курс про гуманітарне реагування
Фонд Східна Європа розробив навчальний курс для громадських організацій «Як попередити 90% проблем в гуманітарному реагуванні».
05/10/2023
Курс із Громадського бюджету на платформі Зрозуміло!
На онлайн-платформі Зрозуміло! вийшов курс «Як створити власний проєкт Громадського бюджету». Він складається з восьми лекцій, які розповідають про громадський бюджет, правила написання проєктної заявки та проведення успішної інформаційної кампанії для перемоги проєкту.
participatory budgeting
02/08/2023
Курс для громад про роботу з ВПО
Вийшов курс для громад «Адаптація та інтеграція ВПО: досвід і можливості»
25/07/2023
Курс про SMM для ГО
Фонд Східна Європа за підтримки ЄС запустив безкоштовний онлайн-курс «Основи SMM для ГО»
06/07/2023
Курс з моніторингу і оцінювання для ГО
Фонд Східна Європа та Українська асоціація оцінювання за підтримки Європейського Союзу підготували корисний онлайн-курс для громадських організацій
12/06/2023
Новий курс про інформаційні операції під час війни
З’явився безкоштовний навчальний курс про те, як критично сприймати інформацію, бути стійкими до пропаганди і розпізнавати, де найчастіше маніпулюють під час війни
25/05/2023
Онлайн-курс для ГО
Фонд Східна Європа створив курс «Разом ми сильніші: 5 кроків до успіху громадської організації», щоб посилити громадянське суспільство в Україні.
31/03/2023
Курс про кібербезпеку для ГО
Презентували безкоштовний курс про те, як захищати свої дані в інтернеті та дбати про персональну і корпоративну цифрову безпеку під час війни
23/12/2022
Курс про психологічну стійкість
Запустили безкоштовний онлайн-курс про психологічну стійкість для громадських організацій
03/10/2022
Про адміністративну процедуру
Фонд Східна Європа презентував онлайн-курс «Загальна адміністративна процедура», який допоможе актуалізувати знання та підготуватись до прийдешніх змін.
24/06/2022
Курс «Управління власними фінансами»
Новий курс на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! навчить, як заощаджувати, ставити фінансові цілі, планувати витрати та контролювати ризики
27/05/2022
Як підтримати дитину під час війни?
Новий онлайн-курс на Освітній платформі Зрозуміло! про те, як допомогти дитині та собі у складні часи, як говорити з дитиною про війну. Як долати її страхи та тривоги.