Подiлитись
10/01/2023
Про мінну безпеку – з Фаготом

На деокупованих територіях зафіксовано безліч випадків мінування житлових будинків, дитячих іграшок, побутової техніки, автомобілів і всього, чим може користуватися будь-яка цивільна людина. Саме тому про мінну безпеку треба говорити багато, а правила безпечної поведінки має знати кожен. Адже повне розмінування України триватиме роками навіть після завершення війни.

Цього разу до навчального проєкту з мінної безпеки долучився український музикант, а нині ще й військовий – Олег Михайлюта з гурту ТНМК. Фагот став ведучим онлайн-курсу з мінної безпеки для дорослих, який вже доступний на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!

Онлайн-курс – безкоштовний. Він складається з п’яти серій по п’ять хвилин і порушує головні питання про вибухонебезпечні предмети (ВНП). Фагот разом із експертом Державної служби України з надзвичайних ситуацій Іваном Шепелєвим розповідають:

Якими бувають ВНП та принципи їхньої дії.

Як і де ворог може залишати по собі міни, снаряди та розтяжки.

Де шукати офіційну інформацію про те, чи безпечні певні території.

Як правильно говорити про мінну безпеку з дітьми різного віку.


Інформація з курсу життєво важлива як для тих, хто планує повернення або поїздку на деокуповані території, так і для всіх інших українців. Адже цілковито безпечних населених пунктів зараз у нашій країні, на жаль, немає.

Як переглянути онлайн-курс «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!»?

  1. Зареєструйтеся на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! 
  2. Після активації облікового запису (підтвердження у листі, який надійде на вашу електронну пошту) обирайте курс «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!».
  3. Якщо ви вже зареєстровані на платформі Зрозуміло!, вмикайте онлайн-курс за прямим посиланням.

Навчайтеся мінної безпеки самі та діліться цінними знаннями із близькими. Всього пів години можуть зберегти життя вам та вашим рідним!

Онлайн-курс «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!» розроблений у межах програм «Дивись під ноги!» та «Спільнодія», які реалізує Фонд Східна Європа спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій коштом Європейського Союзу та DanChurchAid.