Подiлитись
19/03/2024
Онлайн-курс з управління проєктами

Ефективне управління проєктами, особливо в умовах війни, має критичне значення для забезпечення стійкого розвитку та відновлення країни. Це не лише сприяє оптимізації використання ресурсів, а й дозволяє забезпечити швидке реагування на виклики та потреби суспільства.

Саме тому в межах програми «Відновлення і стійкість» ми створили онлайн-курс «Управління проєктами в публічному секторі».

Його головна мета – допомогти обласним державним адміністраціям, муніципалітетам та агенціям регіонального розвитку підвищити компетенції їхніх спеціалістів у сфері управління проєктами.

Онлайн-курс доступний безкоштовно на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!

Курс охоплює основні правила та принципи проєктного менеджменту, особливості його застосування у публічному секторі, а також містить цінні поради від провідних фахівців.

Експертами та ведучими онлайн-курсу стали:

  • Мирослав Кошелюк, експерт із питань стратегічного планування місцевого і регіонального розвитку
  • Наталя Старинська, керівниця проєктів, тренерка і консультантка з управління проєктами за стандартами PMI
  • Вадим Табакера, заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА

Онлайн-курс містить вісім навчальних відео та інтерв’ю з чинним держслужбовцем, які допоможуть публічним акторам України набути та вдосконалити знання, щоб ефективно впроваджувати проєкти у своїх громадах чи регіонах.

Як переглянути онлайн-курс «Управління проєктами в публічному секторі»?

  1. Зареєструйтеся на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!
  2. Після активації облікового запису (підтвердження у листі, який надійде на вашу електронну пошту) обирайте курс «Управління проєктами в публічному секторі».
  3. Якщо ви вже зареєстровані на платформі Зрозуміло!, вмикайте онлайн-курс за прямим посиланням.

 

Онлайн-курс «Управління проєктами в публічному секторі» розроблений у межах програми «Відновлення і стійкість», яка реалізується Фондом Східна Європа коштом Федерального уряду Німеччини за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Думки, викладені у цьому онлайн-курсі, необов’язково відображають позицію Фонду Східна Європа, Федерального уряду Німеччини та GIZ.