Подiлитись
27/02/2023
Онлайн-курс про РХБЯ-загрози

Від самого початку повномасштабної війни росія обстрілює українські АЕС і погрожує усьому світу ядерною бомбою. За останні 11 місяців російська армія неодноразово застосовувала хімічну зброю, яка заборонена Женевською конвенцією. 

Наш ворог жорстокий, безпринципний та божевільний. Ніхто не може гарантувати, що росіяни все ж не наважаться використати свій ядерний арсенал, і що загрози так і залишаться загрозами. Тому українці мають бути готові до всього й чітко знати порядок дій при можливій РХБЯ-атаці. А також — вміти аналізувати інформацію, аби уникнути паніки та не піддатися на ворожу пропаганду.

Разом з кандидатом хімічних наук Глібом Репічем та засновницею ініціативи з інфогігієни «Як не стати овочем» Оксаною Мороз ми створили та записали, на жаль, актуальний на сьогодні онлайн-курс «РХБЯ-загрози: від А до Я».

П’ять коротких лекцій простою та цікавою мовою проінформують вас:

Про радіаційну загрозу та що робити в разі аварії на ядерному об’єкті.

Якою буває хімічна зброя та як розпізнати таку атаку.

В чому особливість та головна небезпека біологічної зброї.

Що робити при ядерній атаці, як вберегти своє життя і здоров’я.

Як захистити себе від ворожих інформаційних операцій.


Подивитись онлайн-курс може кожен охочий абсолютно безкоштовно. 

Як переглянути курс «РХБЯ-загрози: від А до Я»?

  1. Зареєструйтеся на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! 
  2. Після активації облікового запису (підтвердження у листі, який надійде на вашу електронну пошту) обирайте курс «РХБЯ-загрози: від А до Я».
  3. Якщо ви вже зареєстровані на платформі Зрозуміло!, вмикайте онлайн-курс за прямим посиланням.

Онлайн-курс «РХБЯ-загрози: від А до Я» розроблено в межах «Програми цивільного захисту», що впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з Hala Systems Inc. та коштом Європейського Союзу.