Подiлитись
21/02/2024
Поговоримо про громадський сектор

У середу, 28 лютого 2024 року о 17:00 запрошуємо до Київської школи економіки на зустріч із Олександрою Матвійчук, правозахисницею, головою організації «Центр громадянських свобод», яка у 2022 році отримала Нобелівську премію миру.

Ця зустріч відбудеться у межах презентації безоплатного онлайн-курсу «Історія українського громадянського суспільства», що вийшов на платформі Зрозуміло! (zrozumilo.in.ua), у партнерстві Фонду Східна Європа з Українським інститутом коштом Європейського Союзу.

Захід відбудеться у Київській школі економіки, за адресою: вул. Миколи Шпака, 3, ICU Event Hall (6 поверх). 

Йтиметься про українське громадянське суспільство на третьому році великої війни, виклики, на які слід чекати представникам активної спільноти. Про те, як взаємодіяти в суспільстві, щоб залишатися згуртованими, стійкими, ефективними, та як порозумітися з іноземцями й використовувати різні майданчики, щоб Україна залишалася на світовому порядку денному.

 Щоб узяти участь – зареєструйтеся у формі: https://forms.gle/zPcdsZ1Z7h58coNr5

Довідкова інформація: Подія відбувається у межах проєкту «Фенікс», що виконує Фонд Східна Європа коштом Європейського Союзу. Партнерами події є Український Інститут і Київська школа економіки.