Безкоштовний курс про те, як використовувати соціальні мережі для досягнення цілей вашої організації, вийшов на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! Фонду Східна Європа коштом Європейського Союзу.
«Українські громадські організації потребують підтримки та розвитку різних компетенцій, щоб ефективно виконувати проєкти, розвиватися, бути сильними. Комунікація відіграє важливу роль як для реалізації поточних активностей, так і для пошуку волонтерів, залучення цільової аудиторії, адвокації корисних ініціатив, фандрейзингу. Цим курсом сподіваємося допомогти ГО досягати своїх цілей, бути дієвими», – прокоментувала Юлія Якобі, координаторка сектору громадянського суспільства Представництва ЄС в Україні.
Курс містить 11 лекцій. Ведучий – експерт з комунікацій, бренд-стратег Андрій Шевчук. Він розкаже про особливості різних соцмереж та месенджерів, просування ініціатив, проведення подій, звітування тощо. Розповість, які обов’язкові кроки слід зробити, щоб присутність у соцмережах сприяла ефективній роботі вашої організації.
«У Фонді комунікації – як одній із функцій управління – ми надаємо важливу роль. Завдяки якісній комунікації, зокрема й у соціальних мережах, можна шукати партнерства, розбудовувати свій публічний образ, бути помітними та масштабувати власні корисні проєкти. Цей курс має допомогти перш за все місцевим та новоствореним ГО налаштувати роботу у соцмедіа та стати сильнішими», – зазначив Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа.
Курс є безкоштовним, як і всі на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!, та уже доступний для охочих за посиланням: https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:eef+EEF-041+July2023/about
Довідкова інформація:
Онлайн-курс підготовлено в межах проєкту «Фенікс», який реалізовує Фонд Східна Європа коштом Європейського Союзу.
———————————
Європейський Союз підтримує Україну під час неспровокованого і невиправданого повномасштабного російського вторгнення. Станом на сьогодні на підтримку оборони України через Європейський фонд миру було виділено 2 мільярди євро. Підтримка надається шляхом перепрофілювання поточних проєктів загальною сумою близько 140 мільйонів євро. Нещодавно було виділено понад 130 мільйонів євро як бюджетну підтримку. Цю нагальну допомогу буде розширено через залучення додаткових 330 мільйонів євро.
Понад 30 000 тонн матеріальної допомоги було надано всіма державами-членами ЄС та іншими партнерами через Механізм цивільного захисту Європейського Союзу. 9,1 мільярдів євро було зібрано на міжнародному заході “Stand Up for Ukraine” на гуманітарну допомогу, підтримку біженців, внутрішньо переміщених осіб та відновлення. Ще 6,1 мільярда євро було зібрано на Міжнародній донорській конференції 5 травня 2022 року у Варшаві.
ЄС також надає Україні надзвичайну Макрофінансову допомогу розміром 1,2 мільярда євро.
За додатковою інформацією звертайтеся за адресою [email protected] до команди Фонду Східна Європа.