Подiлитись
12/10/2023
Курс про гуманітарне реагування

Війна в Україні триває… Кожен день бойових дій тільки поглиблює гуманітарну кризу, але українці не опускають рук і продовжують допомагати одне одному. Так, міцною та надійною опорою для людей під час війни стали організації громадянського суспільства. Своєю чергою Фонд Східна Європа прагне стати міцною опорою для таких організацій.

У межах програми «Разом ми – Шелтер» Фонд розробив онлайн-курс «Як попередити 90% проблем в гуманітарному реагуванні», щоб допомогти громадському сектору підвищити рівень своїх знань та професійності. Він уже доступний безкоштовно на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!

Курс охоплює основні принципи та стандарти гуманітарного реагування, як-от стандарт підзвітності перед постраждалим населенням та політику захисту від сексуальної експлуатації та наруги.

Експертками та ведучими онлайн-курсу стали:

  • Діна Волинець – аналітикиня та стратегиня соціальних змін, сертифікована тренерка проєкту «Сфера: Гуманітарна Хартія та Мінімальні стандарти гуманітарного реагування»,
  • Ярослава Кравченко – ведуча, активістка, директорка «Дикого театру», засновниця фонду мікродонатів «Всі по 10».

Онлайн-курс складається з дев’яти модулів, які допоможуть громадським організаціям краще розумітися на стандартах у гуманітарному реагуванні, а саме – на основному гуманітарному стандарті з якості та підзвітності.

Цей курс буде цінним для новостворених громадських організацій та ГО, для яких теми, окреслені в модулях, є новими. Також навчання варто пройти тим, хто тільки планує створити власну громадську організацію та допомагати людям.

Як переглянути онлайн-курс «Як попередити 90% проблем в гуманітарному реагуванні»?

  1. Зареєструйтеся на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!
  2. Після активації облікового запису (підтвердження у листі, який надійде на вашу електронну пошту) обирайте курс «Як попередити 90% проблем в гуманітарному реагуванні».
  3. Якщо ви вже зареєстровані на платформі Зрозуміло!, вмикайте онлайн-курс за прямим посиланням.

Онлайн-курс «Як попередити 90% проблем в гуманітарному реагуванні» розроблений у межах програми «Разом ми – Шелтер», яку впроваджує Фонд Східна Європа за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України