Подiлитись
20/12/2022
Курс «У безпеці»

На освітній онлайн-платформі Зрозуміло! стартував безкоштовний курс «У безпеці».

Курс складається із 13 серій, в яких можна дізнатися про базові інструменти та правила безпеки в зоні бойових дій. А саме:

  1. Як облаштувати будинок від потрапляння снаряду?
  2. Що робити, якщо виявили міну?
  3. Як евакуювати маломобільних людей?
  4. Де шукати союзників у тимчасовій окупації?
  5. Як виживати в облозі без їжі, води та електрики?
  6. Що робити в разі контакту з фосфорними снарядами, зарином, хлором та азотом?

Тривалість кожної серії: 6-15 хвилин.

Після перегляду епізоду потрібно пройти невеликий тест на засвоєння матеріалу, щоб відкрити доступ до наступної серії. Наприкінці курсу всі учасники отримують сертифікат.

«Ми живемо в часи, коли до тривожної валізки варто покласти й правильні знання, які нерідко рятують життя. Серіал щодо виживання в умовах війни просто і доступно розповідає, як врятуватися від артилерійського обстрілу, убезпечувати себе під час окупації та дотримуватись інформаційної гігієни», —  підкреслює Президент Фонду Східна Європа Віктор Лях

«Питання навчання населення правил безпеки, особливо у воєнний час, є одним із головних пріоритетів ДСНС. Використовуємо для цього всі можливості, зокрема, онлайн-платформи, що надають наші партнери. Наша мета — максимально убезпечити життя і здоров’я людей», – каже Роман Примуш, заступник Голови ДСНС України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації.

Проходьте курс із виживання та дбайте про свою безпеку вже зараз!

Онлайн-курс створено у межах швейцарсько-української Програми EGAP, яка реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, проєктом Дія.Цифрова освіта та за співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій.