Подiлитись
27/09/2022
Мінна безпека для дітей

Курс ознайомлює слухачів із основами цивільного захисту та надає практичні навички реагування на надзвичайні ситуації.

Він нестандартний, адже поєднує елементи комп’ютерної гри Minecraft із навчальним матеріалом. Такий формат цікавіший для слухачів і сприяє легшому засвоєнню інформації.

Курс складається з 10 відеолекцій, до кожної з яких є завдання і тести для самоперевірки.

Слухачі, які успішно складуть проміжні та фінальний тести, отримають сертифікат про проходження курсу. 

Відеоурок «Обережно: міни» ознайомлює дітей з основами мінної безпеки, формує навички поводження із вибухонебезпечними предметами.

Усі відеоматеріали розроблені спільно з ДСНС. 

Курс і урок – безкоштовні та доступні на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!.

Для того, щоб допомогти освітянам інтегрувати матеріали у навчальний процес, Фонд Східна Європа розробив методичні рекомендації.

«Агентство США з міжнародного розвитку USAID всебічно підтримує українські громади у подоланні безпекових викликів, які спричинені повномасштабним вторгненням. Одним із напрямків цієї роботи є навчання мешканців громад реагуванню на надзвичайні ситуації. Діти є особливо вразливими у надзвичайних ситуаціях не лише під час війни, а й у мирний час. Тому USAID підтримало розробку онлайн-курсу для дітей у рамках грантового проєкту. Цей курс ознайомить дітей та підлітків з основами цивільної безпеки, дозволить їм дізнатися більше про надзвичайні ситуації, навчитися розпізнавати вибухонебезпечні предмети та сприятиме їхній безпеці», – сказав Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Онлайн-курс, відеоурок та методичні рекомендації створені Фондом Східна Європа в межах Програми «Онлайн-заняття з безпеки для дітей» та стали можливими завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».