Подiлитись
Мікрогранти для малого бізнесу

Фонд Східна Європа є партнером-виконавцем програми із надання мікрогрантів малому бізнесу, яка діятиме від травня 2022 до лютого 2023 року.  

У межах програми 350 мікро- і малих підприємств, які постраждали внаслідок збройної агресії росії в Україні, отримають фінансування розміром 150 000 грн (еквівалент 4 000 євро). На меті – підтримати бізнес у відновленні виробництва чи наданні послуг у воєнний час.

Подати заявку на отримання мікрогранту можуть підприємства, які зареєстровані в Донецькій, Запорізькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях – відповідно до законодавства України – не пізніше 31 грудня 2021 року та відповідають критеріям прийнятності. Заявки приймають на порталі Дія до 30 травня 2022 року, термін їх розгляду – орієнтовно один місяць. 

Пріоритет при оцінюванні грантових заявок надаватиметься компаніям, які займаються виробництвом життєво необхідних товарів і послуг загалом для українців та ЗСУ.  Експертна комісія складатиметься з незалежних бізнес-експертів та представників органів державної влади й профільної державної установи, які визначать найбільш релевантні заявки та проведуть інтерв’ю з попередньо відібраними підприємствами.

Ініціатива впроваджується в межах програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. 

Цей механізм розроблений спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством економіки України, порталом Дія, Офісом з розвитку підприємництва та експорту та національним проєктом із розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес. 

Фонд Східна Європа в межах програми відповідальний за формування експертної комісії, видачу грантів, контроль за їх цільовим використанням, а також – підготовку звітності.

Ознайомитись із повною інформацією про вимоги конкурсу можна за посиланням. Якщо ваше запитання стосується подання заявки на порталі Дія – радимо написати у службу підтримки Дії або електронною поштою support@thedigital.gov.ua

За додатковою інформацією про програму мінігрантів звертайтеся, будь ласка, поштою на eu4business.ukraine@giz.de