Подiлитись
Відновлення і стійкість

Програма «Відновлення і стійкість» реалізується Фондом Східна Європа коштом Федерального уряду Німеччини за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

На меті програми — допомогти обласним державним адміністраціям, муніципалітетам та агенціям регіонального розвитку набути й вдосконалити знання і навички їхніх спеціалістів, необхідних для розроблення стратегій регіонального / місцевого розвитку під час війни.

Передбачається, що учасники програми поглиблять свої компетенції передусім у сфері управління проєктами. Окрім того, зможуть ознайомитись із фандрейзинговими можливостями, які доступні до залучення в Україну, зокрема, на ринках ЄС, та навчаться готувати проєктні заявки для мобілізації потрібних ресурсів.

Програма охопить близько 40 осіб із Запорізької, Херсонської, Дніпропетровської, Чернівецької та Закарпатської областей.

Термін реалізації — від червня 2023 року до березня 2024 року.

Новини програми
27/03/2024
І кожен фініш – це, по суті, старт ©
До завершення програми «Відновлення і стійкість» ми запросили учасників на особисту зустріч, щоб поділитись результатами спільної роботи.
22/03/2024
Огляд програм ЄС для України
Презентували аналітичний посібник для представників громадського та публічного секторів з програми фінансування від Європейського Союзу.
19/03/2024
Онлайн-курс з управління проєктами
Розробили новий навчальний курс для представників обласних державних адміністрацій, муніципалітетів та агенцій регіонального розвитку.
04/10/2023
Старт навчання з управління проєктами
У межах проєкту «Відновлення і стійкість» розпочалась тренінгова програма для публічних службовців та агенцій регіонального розвитку.
10/08/2023
Відновлення і стійкість
Фонд Східна Європа запускає нову програму, яка має на меті підвищити компетенції держслужбовців та агенцій регіонального розвитку у сфері управління проєктами.