Подiлитись
27/03/2024
І кожен фініш – це, по суті, старт ©

Упродовж десяти місяців наша команда втілювала програму «Відновлення і стійкість», яка покликана допомогти публічним службовцям підвищити свої компетенції у сфері управління проєктами.

До участі в навчанні ми залучили близько 40 представників облдержадміністрацій, муніципалітетів та агенцій регіонального розвитку Запорізької, Херсонської, Дніпропетровської, Чернівецької та Закарпатської областей.

​​Передбачалося, що учасники здобудуть не лише теоретичні знання, а й практичні навички у сфері управління проєктами. Тож декілька місяців інтенсивних тренінгів від провідних фахівців підкріпилися ще й удосконаленням умінь написання грантових заявок.

Під керівництвом сертифікованих менторів PMI Ukraine Chapter публічні службовці та представники агенцій регіонального розвитку розробляли з нуля власні проєкти, щоб презентувати їх наприкінці навчання.

Тож до завершення програми ми організували захід для учасників і менторів, щоб познайомитися вже офлайн, попрацювати та нарешті представити назагал створені заявки.

Усього в межах програми «Відновлення і стійкість» учасники написали одинадцять грантових заявок. А представники Херсонської агенції регіонального розвитку навіть подали вже свою заявку на програму фінансування.

Загалом проєкти наших учасників охопили різноманітні напрямки та сфери: від екології до інклюзії, від освіти до інформаційної діяльності та жіночого підприємництва. Під час презентації учасники не тільки ділились своїми напрацюваннями, а й отримали зворотний зв’язок від інших команд, почули цінні поради від менторів PMI та запрошених експертів.

Попереду на учасників програми чекає наступний важливий етап – самостійний пошук фінансування для своїх проєктів. Віримо, що дуже скоро отримаємо не одну гарну звістку від уже наших друзів і партнерів 😉 А ми, своєю чергою, щасливі сприяти розвитку публічного сектору України!

​​

Крім навчання та практичної роботи, ми прагнули надати учасникам можливість для нетворкінгу та емоційного відновлення. Адже діяльність публічних службовців в умовах війни особливо напружена та вимагає постійної залученості в роботу.

Також під час заходу відбулась презентація онлайн-курсу «Управління проєктами в публічному секторі». Цей курс став результатом навчальної програми «Відновлення і стійкість». Освоїти його може безплатно кожен охочий на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!

Фонд Східна Європа прагне в майбутньому масштабувати і поширювати такі програми, відкривати нові можливості для розвитку міст і регіонів.

Адже навички управління проєктами сприятимуть підвищенню ефективності локальних ініціатив, і як наслідок – розвитку країни та громадянського суспільства.

Програма «Відновлення і стійкість» реалізується Фондом Східна Європа коштом Федерального уряду Німеччини за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.