Подiлитись
10/08/2023
Відновлення і стійкість

(Eng)  

Фонд Східна Європа запускає нову програму, яка має на меті допомогти обласним державним адміністраціям, муніципалітетам та агенціям регіонального розвитку вдосконалити знання і навички, необхідні для розроблення стратегій повоєнної відбудови.

Передбачається, що у програмі візьмуть участь близько 40 осіб із Запорізької, Херсонської, Дніпропетровської, Чернівецької та Закарпатської областей. Протягом десяти місяців публічні службовці та актори, долучені до процесів регіонального розвитку, поглиблять свої компетенції передусім у сфері управління проєктами.

«Уже зараз до країни прикута велика увага іноземних донорів, а по завершенню війни цікавість інвесторів зросте в рази. Тож на всіх рівнях нам треба розвивати проєктний менеджмент і вчитися ефективно використовувати надані можливості. Адже це шлях до відбудови сильної та незламної країни», – зазначає Наталя Слинько, програмна директорка Фонду Східна Європа.

Також у межах програми «Відновлення і стійкість» учасники зможуть ознайомитись із фандрейзинговими можливостями, які доступні до залучення, зокрема, на ринках ЄС; навчитися готувати проєктні заявки для мобілізації потрібних ресурсів.

На основі тренінгової програми, яку викладатимуть учасникам, Фонд Східна Європа також розробить онлайн-курс з основ управління проєктами. Він буде безкоштовним та доступним для широкого загалу слухачів на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! По завершенню курсу можна буде отримати сертифікат із кредитами ЄКТС.

«Ми розглядаємо цей проєкт як важливий крок у посиленні спроможностей представників регіональних адміністрацій та місцевого самоврядування, які потрібні для відновлення країни», – зазначає Давід Фюхтйоханн, керівник проєкту «Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо переміщеними особами, в Україні» Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Програма «Відновлення і стійкість» реалізується Фондом Східна Європа коштом Федерального уряду Німеччини за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Довідково:
Фонд Східна Європа – українська благодійна неприбуткова організація, заснована 2008 року. За час свого існування реалізував понад 100 проєктів та програм різного масштабу, тривалості та складності на суму $43 млн. Між напрямків діяльності – розвиток демократії та громадянського суспільства, впровадження е-урядування, розвиток малого та середнього бізнесу, енергоефективність тощо.