Подiлитись
22/03/2024
Огляд програм ЄС для України

Шлях до ЄС відкриває перед Україною все більше нових можливостей, зокрема й фінансових. Уже сьогодні для країни доступні програми підтримки в різних сферах, але кожна з них має свої особливості й вимоги.

У межах програми «Відновлення і стійкість» спільно з провідними експертами та практиками галузі ми розробили посібник «Огляд програм ЄС, доступних для заявників з України».

Цінний доробок для представників громадського та публічного секторів містить актуальні програми Європейського Союзу, які вже відкриті для України, та практичні рекомендації щодо підготовки документації для отримання фінансування.

Головна мета посібника – допомогти громадськості, місцевим і регіональним управлінцям залучати кошти та ефективно втілювати проєкти для відновлення і стійкості України.

Документ охоплює широкий спектр програм, включаючи секторальні програми ЄС, програми міжрегіональної, транскордонної та транснаціональної співпраці та нові фінансові інструменти, спеціально розроблені для підтримки України.

Також у посібнику розглядаються особливості підготовки проєктних заявок та надаються рекомендації з пошуку актуальних конкурсів для залучення фінансування.

Авторами видання є кандидат психологічних наук, експерт у сфері місцевого та регіонального розвитку Мирослав Кошелюк та докторка філософії з європейських студій та соціології Лаура Трофін.

Посібник доступний безкоштовноза посиланням.

Завантажуйте, ознайомлюйтесь та використовуйте можливості по-максимуму 😉

 

Посібник «Огляд програм ЄС, доступних для заявників з України» підготовлений у межах програми «Відновлення і стійкість», яка реалізується Фондом Східна Європа коштом Федерального уряду Німеччини за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Зміст цього видання не обов’язково відображає позицію Федерального уряду Німеччини, GIZ та Фонду Східна Європа.