Подiлитись
Підтримка розроблення реєстру ветеранів

Програма із підтримки розроблення Єдиного державного реєстру ветеранів війни здійснюється Фондом Східна Європа на підставі та на виконання положень Меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння між Міністерством у справах ветеранів та Фондом Східна Європа від 26 червня 2019 року.

Загальна мета програми – підвищення якості надання державних послуг ветеранам війни та членам їхніх сімей, зменшення корупційних ризиків, активація залучення громадськості до процесів розроблення та ухвалення управлінських рішень, покращення публічно-приватного діалогу та підвищення довіри до влади.

У межах програми Фонд забезпечує експертну підтримку Мінветеранів у впровадженні програмного забезпечення Єдиного державного реєстру ветеранів війни, враховуючи впровадження профілю ветерана на порталі Дія.

Основні напрямки експертної підтримки:

  • Юридичний аналіз положень чинного законодавства України щодо створення та функціонування Єдиного державного реєстру ветеранів війни, надання рекомендацій щодо необхідних змін нормативно-правових актів.
  • Розроблення плану комунікаційної кампанії та відповідних інформаційних матеріалів щодо презентації профілю ветерана.
  • Формування контенту розділу («База знань»), присвяченого послугам і пільгам для ветеранів війни.
  • Проведення фокус-групового тестування інтерфейсу профілю ветерана, збір та аналіз відгуків користувачів, надання рекомендацій щодо необхідних змін.
  • Організація навчання операторів Єдиного державного реєстру ветеранів війни.