Подiлитись
Програму завершено
Онлайн-заняття з безпеки для дітей

Діти є вразливими у надзвичайних ситуаціях не лише під час війни, а й у мирний час. Обізнаність дітей про ризики, пов’язані з надзвичайними ситуаціями, ладна убезпечити їхнє здоров’я та життя і після завершення бойових дій.

Активності у межах програми «Онлайн-заняття з безпеки для дітей» допоможуть її учасникам здобути практичні навички реагування на надзвичайні ситуації.

«Онлайн-заняття з безпеки для дітей» – це:

  • загальнодержавний мультимедійний онлайн-курс із цивільної безпеки та готовності до надзвичайних ситуацій дітей, розроблений у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС);
  • відеоурок на тему мінної безпеки для дітей та методика його викладання для вчителів;
  • підготовка вчителів у 25 обраних об’єднаних територіальних громадах у Львівській, Волинській та Полтавській областях.

Після завершення цієї програми діти будуть краще поінформованими про основи цивільного захисту, надзвичайні ситуації та ймовірні небезпеки у їхніх громадах. Вони також здобудуть практичні навички реагування на надзвичайні ситуації. 

Термін реалізації – від червня 2022 року до лютого 2023 року. 

Програма «Онлайн-заняття з безпеки для дітей» стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї програми не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.