Подiлитись
Організаційна підтримка Gogolfest

Проєкт реалізується Фондом Східна Європа та Федеральним департаментом закордонних справ Швейцарії (FDFA), який впроваджує свою діяльність в Україні через Швейцарське бюро співробітництва (SCO). Бенефіціаром є громадська організація «Фестиваль сучасного мистецтва “Гогольфест”».

Період упровадження: від червня 2021 року до грудня 2022 року. 

Gogolfest – це міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва, який демонструє і поєднує в одному часовому проміжку сучасні театр, музику, кіно, перформанси, освітню та дитячу програми. 

Заснований 2007 року, фестиваль у 2019 році увійшов у п’ятірку найкращих в Європі (EFFE Awards 2019–2020). Розширюючи свою діяльність як в українських містах, так і за межами України, команда Gogolfest прагне розвивати свої управлінські навички та організаційну спроможність, застосовуючи сучасні підходи та інструменти.

Мета проєкту, який виконується Фондом, – забезпечити організаційну підтримку Gogolfest для зміцнення спроможності впроваджувати проєкти, своєчасно надавати послуги у прозорий спосіб і досягати довгострокової стійкості.

 Серед ключових активностей, які передбачені проєктом:

  • Оцінка організаційного потенціалу громадської організації, включаючи її місію та візію, стратегічний план, комунікаційну та фандрейзингову стратегії, фінансову та HR-політики тощо. 
  • Розробка плану вдосконалення організаційної спроможності – для досягнення громадською організацією стійких результатів.
  • Проведення тренінгів, надання консультаційної, менторської та/або коучингової підтримки в межах плану вдосконалення Gogolfest.
  • Підтримка Gogolfest у виконанні плану, контроль прогресу і – за потреби – надання пропозицій щодо коригування.