Подiлитись
Програму завершено
Академія громадського активізму

«Програма посилення спроможностей лідерів громадського сектору Донецької, Луганської та Херсонської областей» (скорочено — Академія громадського активізму) впроваджується Фондом Східна Європа та Інтерньюз-Україна за підтримки Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» від грудня 2020 до січня 2022.

Програма допомагає громадським активістам ставати лідерами в своїх регіонах, розвивати їхню організаційну та комунікаційну спроможність, об’єднувати громадськість довкола розв’язання суспільних проблем, налагоджувати діалог всередині спільнот та бути виразниками демократичних цінностей.

Академія громадського активізму – це:

Навчання

Відібрані учасники програми – близько 170 слухачів Академії громадського активізму – проходять лекції та семінари з лідерства, фандрейзингу, стратегічного планування та управління проєктами, комунікаційного розвитку.

За результатами конкурсного відбору близько 10 організацій-учасників зможуть отримати ваучери для розвитку комунікаційного потенціалу власних громадських організацій.

Безкоштовний онлайн-курс «Як бути ефективною ГО в епоху постійних змін?», розроблений на основі тренінгової програми, розміщений на Освітній онлайн-платформі Zrozumilo!

Особистісний розвиток та посилення лідерських якостей

Кожен учасник матиме змогу пройти до п’яти безкоштовних занять із коучами та отримати менторський супровід у реалізації проєктів коаліцій, сформованих під час хакатону з-поміж слухачів Академії.

Нетворкінг та обмін досвідом

Слухачі Академії матимуть можливість дізнатися про унікальний досвід інших неурядових організацій та провідних українських та міжнародних експертів.

Програма передбачає проведення хакатону, мета якого – активізувати співпрацю громадянського суспільства у південно-східному регіоні та заохотити органи місцевої влади активніше долучатися до проблем громадськості.

Грантова підтримка коаліцій

Коаліції, сформовані під час хакатону, зможуть отримати гранти на реалізацію спільних ініціатив та менторську підтримку.