Подiлитись
19/04/2023
Конкурс на вибір підрядника із розроблення і проведення курсу для державних службовців «Відкриті дані для підвищення прозорості у воєнний та післявоєнний час»

Фонд Східна Європа в межах проєкту TAPAS оголошує конкурс на відбір підрядника із розроблення і проведення курсу для державних службовців «Відкриті дані для підвищення прозорості у воєнний та післявоєнний час».

«Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS) є проєктом USAID / UK aid, виконавцем якого є Фонд Євразія, а виконавчим партнером – Фонд Східна Європа. Проєкт націлений на протидію корупції через реформу електронного врядування в Україні та запровадження найкращих світових практик у сферах електронних закупівель, відкритих даних та електронних послуг.

Мета курсу:

Підвищення рівня професійної компетентності посадових осіб, відповідальних за політику відкритих даних, з метою забезпечення ефективного оприлюднення відкритих даних та сприяння їх подальшого використання всіма зацікавленими особами. Це сприятиме підвищенню прозорості у воєнний та післявоєнний час.

Цільова аудиторія: Chief digital transformation officer (CDTO) центральних органів виконавчої влади, держслужбовці категорії «А», дотичні до роботи у сфері відкритих даних.

 Конкурс проводиться для двох лотів, які передбачають:

Лот 1: Розроблення і проведення курсу для державних службовців «Відкриті дані для підвищення прозорості у воєнний та післявоєнний час»

Технічні вимоги_Лот 1_Розроблення і проведення курсу

Лот 2: Логістичний супровід проведення низки заходів у межах курсу

Технічні вимоги_Лот 2_Логістичний супровід проведення низки заходів у межах курсу

Один заявник може подавати єдину заявку на два лоти або заявку лише на Лот 1. Вибір підрядника за кожним лотом проводиться окремо.

Кваліфікаційні критерії та вимоги до учасників:

  • Юридичні особи та/або фізичні особи-підприємці, що мають право здійснювати відповідний тип економічної діяльності.
  • Наявність підтвердженого досвіду виконання аналогічних проєктів – розроблення та проведення навчальних програм для представників державного сектору (не менше трьох).
  • Перевагою буде досвід розроблення освітніх продуктів у сфері відкритих даних, протидії корупції, ефективності державного управління, управління ІТ-проєктами та програмами цифрової трансформації.

Документи, які необхідно подати для участі у конкурсі:

Пропозиція оформлюється на бланку заявника відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності) і надсилається у сканованому вигляді – Форма заявки на участь у конкурсі на закупівлю (у разі подання єдиної заявки на обидва лоти вказати це в тілі заявки).

Пропозиція має містити:

  1. Коротку інформацію про заявника.
  2. Портфоліо попередніх робіт.
  3. Технічну пропозицію: пропозиції щодо змісту програми, формату, методики, тем і спікерів (резюме запропонованих лекторів не менше ніж двох), у разі подання на Лот 2 також опис логістичних послуг (зразок меню та опис-пропозицію майданчика з детальними характеристиками).
  4. Календарний план виконання робіт за етапами.
  5. Детальну цінову пропозицію з розбивкою за кожним із завдань, з інформацією про очікуваний порядок оплати послуг (у разі подання єдиної заявки на обидва лоти цінова пропозиція оформлюється у формі двох окремих кошторисів для кожного із лотів).

До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  • Копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.
  • Резюме залучених до виконання проєкту фахівців із зазначенням кваліфікації та досвіду.

Критерії відбору та вимоги до підрядника, порядок визначення переможців конкурсного відбору

Відбір підрядника буде здійснений на конкурсній основі.

Рішення щодо переможця буде ухвалене на основі оцінки пропозиції відносно інших пропозицій та базуючись на принципі «ціна-якість».

До критеріїв якості належать:

  • оцінка попереднього досвіду заявника (професійного портфоліо з прикладами / посиланнями на раніше розроблені курси, навчальні програми тощо);
  • оцінка технічної пропозиції з точки зору кадрового потенціалу, пропозиції кандидатур конкретних спікерів (у тому числі іноземних), обґрунтованість методики та запропонованих додаткових тем занять.

Фінансова складова буде оцінена, виходячи з критеріїв реалістичності та збалансованості запропонованих бюджетів.

Відхилення конкурсних пропозицій

Замовник відхиляє конкурсну пропозицію у разі, коли:

  • учасник не відповідає кваліфікаційним вимогам, установленим у тендерній документації;
  • учасник надав неправдиві відомості та інформацію стосовно вимог тендерної документації;
  • учасник своїми діями намагається вплинути на визначення переможця конкурсу;
  • тендерна пропозиція не відповідає умовам конкурсної документації.

 Терміни та адреса подання заявок:

Заявки на участь у конкурсі мають бути надіслані на електронну пошту ATkachenko@eef.org.ua не пізніше 23:59 за Київським часом 21 травня 2023 року із темою листа «CDTO course». Пропозицій, надісланих на іншу адресу (в тому числі електронну), не розглядатимуть.

Усі запитання щодо конкурсного відбору мають бути поставлені не пізніше 23:59 за Київським часом 17 травня 2023 року та мають бути адресовані на електронну пошту ATkachenko@eef.org.ua з темою листа «CDTO course – запитання».

У зв’язку з тим, що фінансування робіт здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в межах Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Фонд Східна Європа залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також скасувати конкурс.