Подiлитись
31/10/2023
Результати грантового конкурсу

У межах проєкту «Power Up!» українські підприємства, які постраждали внаслідок війни, із Сумської, Харківської та Чернігівської областей могли отримати гранти на закупівлю енергоефективного обладнання. Розмір кожного гранта – до одного мільйона гривень.

Усього ми отримали 32 заявки із загальною вартістю проєктів, поданих на конкурс, – понад 150 мільйонів гривень!

Конкурс тривав майже два місяці, і ось ми нарешті готові оголосити імена переможців.

Комісія незалежних експертів після ретельного опрацювання та оцінювання всіх пакетів документів обрала десять підприємств із найефективнішими пропозиціями.

  1. ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат №2» із проєктом придбання ротаційно-конвекційної печі.
  2. КП «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради із проєктом відновлення пошкодженої теплової ізоляції котлоагрегату ст. №2 на об’єкті «Чернігівська ТЕЦ».
  3. КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства» із проєктом заміни насоса з частотним перетворювачем на водозабірній насосній станції.
  4. ПрАТ «Куликівське молоко» із проєктом встановлення сонячної електростанції для забезпечення роботи адміністративних та складських приміщень.
  5. ТОВ «Краснокутський Агрошляхбуд» із проєктом встановлення частотних перетворювачів на електродвигуни насосів, заміни апаратів повітряного охолодження на теплообмінниках, встановлення обладнання з утилізації тепла димових газів.
  6. КП «Чугуївтепло» із проєктом придбання деаераційного устаткування та мережевого насосу для котельні №12».
  7. ТОВ «Промгідропривод» із проєктом встановлення сонячної електростанції для власного споживання.
  8. КП «Міськводоканал» Сумської міської ради із проєктом енергоефективного переоснащення насосного обладнання та модернізації зовнішнього освітлення об’єктів.
  9. ТОВ Агрофірма «Северинівська» із проєктом встановлення сонячної електростанції для власного споживання.
  10. ТОВ «Ханзе Агрі Україна» із проєктом встановлення сонячної електростанції для забезпечення роботи теплових насосів.

Більше про проєкти читайте за посиланням.

Вітаємо переможців і зичимо плідної та дійсно ефективної роботи!

Проєкт «Power Up!» впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки програми «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії.