Подiлитись
16/11/2022
Конкурс на вибір підрядника зі створення та просування аудіовізуального твору (пісні та відеокліпу)

Фонд Східна Європа оголошує конкурс на відбір підрядника зі створення та просування в Інтернеті аудіовізуального твору (оригінальної пісні та відеокліпу) з теми мінної безпеки. 

Конкурс триває у межах програми «Дивись під ноги!», яка реалізується Фондом Східна Європа у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) коштом DanChurchAid. 

На меті програми «Дивись під ноги!» – покращити обізнаність громадян про мінну небезпеку і, як наслідок, – мінімізувати кількість нещасних випадків, смертей та поранень, пов’язаних із неправильним поводженням із вибухонебезпечними предметами (ВНП).    

Завдання конкурсу – вибрати виконавця (музичний гурт, продюсерську агенцію, окремого виконавця тощо), який створить оригінальний аудіовізуальний твір (пісню та відеокліп) на тему мінної безпеки та забезпечить його просування в Інтренеті серед цільових аудиторій. 

Аудіовізуальний твір має у креативний спосіб донести до цільової аудиторії інформацію про небезпеку від вибухонебезпечних предметів, яка наразі поширена всією територією України, ключові правила поведінки у разі виявлення таких предметів та заходів для мінімізації загроз життю, пов’язаних із ВНП.

Цільова аудиторія спеціального медійного проєкту: діти та молодь України

Тривалість реалізації проєкту: листопад-грудень 2022 року.

Очікувані показники ефективності: охоплення аудиторії – 800,000 і більше. 

Завдання виконавця:

  1. Здійснити виробництво фонограми музичного твору (з текстом), тематика якого спрямована на привернення уваги цивільного населення України до необхідності дотримання правил мінної безпеки, що включає створення та запис виконання музичного твору;
  2. Виробництво анімаційного твору на музичний твір (далі – «аудіовізуальний твір»), що включає розробку його концепції, сценарію та виробництво;
  3. Забезпечити розміщення зазначених вище творів у соціальних мережах Instagram, Facebook, YouTube та їхнє SMM-просування на суму прямих витрат не менше, ніж 1500 доларів. 

Кваліфікаційні критерії та вимоги до учасників:

  1. Юридичні особи та/або фізичні особи-підприємці, що мають право здійснювати відповідний тип економічної діяльності. 
  2. Наявність підтвердженого досвіду виконання освітньо-просвітницьких проєктів із суспільно важливих для України тематик.

Критерії оцінювання конкурсних заявок

Заявки конкурсантів оцінюватимуть за критеріями якості та вартості, при цьому якість пропозиції забезпечує 80% оцінки, а фінансова складова – 20%.

До критеріїв якості належать: 

  • оцінка кадрового потенціалу конкурсанта – портфоліо, яке описує його креативно-інтелектуальні можливості з точки зору кваліфікації кадрів, залучених для надання замовлених послуг у повному обсязі;
  • оцінка попереднього досвіду заявника (для цього конкурсантам пропонуємо  продемонструвати кейси щонайменше трьох своїх освітньо-просвітницьких проєкти із суспільно-важливих тематик); 

Документи, які необхідно подати для участі в конкурсі:

Терміни подання та контакти 

Термін подання конкурсних пропозицій для участі – до 22 листопада 2022 року.

Пропозиції на конкурс мають бути подані на електронну пошту tender@eef.org.ua з темою електронного листа «Аудіовізуальний твір». Пропозицій, надісланих на іншу адресу (в тому числі електронну), не розглядатимуть.

Усі запитання щодо конкурсного відбору мають бути поставлені щонайменше за три дні до завершення терміну подання пропозицій та мають бути адресовані на електронну пошту tender@eef.org.ua з темою листа «Аудіовізуальний твір».

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також скасувати конкурс.