Подiлитись
29/02/2024
Конкурс на вибір експерта/-ки або групи експертів для проведення заходів з інституційного розвитку та покращення навичок і компетенцій у сфері підготовки ефективних звітів

Фонд Східна Європа оголошує конкурс на вибір підрядника для проведення заходів з інституційного розвитку та покращення навичок і компетенцій у сфері підготовки ефективних звітів.

Проєкт «Фенікс» (Фенікс: Сильна Україна під час війни) виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу та допомагає посилити спроможність організацій громадянського суспільства.

Одним із важливих компонентів Проєкту є інституційна підтримка Фонду Східна Європа та організацій партнерської мережі. Серед елементів інституційної підтримки є поліпшення управлінського потенціалу програм та проєктів. Одним із механізмів реалізації заходів цього елементу є покращення компетенцій та практичних навичок із підготовки звітності.

Мета:

Метою цих заходів є визначення поточного рівня розвитку компетенцій та навичок у складанні описової звітності та проведення навчальних програм, надання індивідуальних рекомендацій та менторського супроводу для їхнього розвитку.

Цільова аудиторія:

Програмні спеціалісти, серед них – керівники проєктів та програм і програмні команди.

За результатами надання послуг Виконавець надає:

  • Звіт із загальними висновками щодо сильних та слабких сторін осіб, які пройшли навчання, та рекомендаціями щодо пріоритетних напрямів розвитку.
  • Акт приймання–передання наданих послуг, що підтверджує факт надання послуг у повному обсязі.

Терміни виконання

Період залучення експерта/-ки (експертів) за технічним завданням: березень – травень 2024 року.

Вимоги до експертів:

  • Подаватися до участі у конкурсі можуть як експертні групи, так і індивідуальні експерти/-ки.
  • Заявник має підтвердити експертизу та практичний досвід у тематиці завдань, на які подає заявку.

Вимоги до оформлення заявки

Для участі в конкурсі необхідно надіслати такі документи:

  • Підписану заявку на участь у конкурсі згідно з шаблоном, яка містить зазначення вартості експертної години та кількості годин (тривалості), необхідних для виконання завдань.
  • Резюме виконавця/-ів (прохання серед іншого вказати практичний досвід за тематикою завдань).

ФСЄ гарантує дотримання авторських прав та конфіденційності щодо всіх об’єктів інтелектуальної власності, поданих у складі пропозицій.

Терміни цього конкурсу:

Заявки приймають до 15 березня 2024 року включно на адресу Phoenix_tender@eef.org.ua з приміткою у темі листа «Експерт/-ка з інституційного розвитку / підготовка ефективних звітів».