Подiлитись
18/04/2022
Київщина потроху відновлюється

Команда зібралась на власній шкільній пасіці після тривалого періоду бойових дій

Команда учнів соціального шкільного підприємства (СШП) «Шкільний вулик» повернулась до роботи у Калитянській територіальній громаді Київської області.

Діти зібрались на власній шкільній пасіці після тривалого періоду бойових дій. Вони перевірили стан бджіл після зими, облагородили територію та отримали гуманітарну допомогу.

У межах проєкту «Шелтер» Фонд Східна Європа передав гуманітарну допомогу усій громаді та – зокрема – підприємству для забезпечення комфортних умов роботи.

«Шкільний вулик» – це пасіка з шести вуликів, за якою доглядають школярі. Таким чином діти вивчають секрети бджолярства та особливості роботи соціальних підприємств. Вона була створена у 2021 році у межах проєкту «Заснування соціальних шкільних підприємств у сільській місцевості». Проєкт виконувався Фондом Східна Європа та ChildFund Deutschland e.V. і фінансувався Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Наразі у межах «Шелтеру» п’ять організацій-партнерів Фонду допомагають людям, які були вимушені залишити власні домівки та перебувають у дорозі у Вінницькій, Львівській, Рівненській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях.

Крім того, гуманітарну допомогу передали Харкову та громадам Харківської області, мешканцям Сум, Ніжина, Чернігова, а також Бучі, Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля, Клавдієво-Тарасового; Пилиповецькій, Калитянській та Пірненській громадам.

Також відправили допомогу у лікарні Києва.

Дякуємо за донації та партнерам, які активно долучаються до роботи! Дізнатися більше та допомогти можна за посиланням.

Детальна інформація про проєкт «Шелтер» – за посиланням: https://bit.ly/Shelter_Project_UKR