Подiлитись
25/06/2024
Доброчинна акція року

Минулого тижня у Києві відбулася церемонія нагородження переможців національного конкурсу «Благодійна Україна – 2023»: «Благодійність на захисті України».

Щасливі поділитись новиною: програма Фонду «Разом ми – Шелтер» посіла друге місце в номінації «Доброчинна акція року»!

У межах цієї програми ми надали 26 грантів ГО Київщини, Харківщини, Дніпропетровщини, Львівщини та Херсонщини. Кошти були спрямовані на ремонт і облаштування прихистків для ВПО, а також на розповсюдження гуманітарної допомоги непродовольчими товарами постраждалому населенню. Усього допомогу отримали понад 11 тисяч людей.

Крім того, в межах ініціативи ми дбали й про інституційний розвиток партнерських організацій. За рік понад 80 представників НГО пройшли 10 тренінгів від спеціалістів із різних сфер. Це 100 годин індивідуальних і групових менторських сесій.

Також у межах програми «Разом ми – Шелтер» ми розробили онлайн-курс «Як попередити 90% проблем в гуманітарному реагуванні», який охоплює основні принципи та стандарти гуманітарного реагування. Він доступний безплатно на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!

Цього року на конкурс «Благодійна Україна» були подані 1 604 заявки у 27 номінаціях від благодійників, меценатів та волонтерів з усієї країни. Велика честь та щастя бути серед цього числа та знати, яка неймовірна кількість людей щоденно працюють на благо українців.

Щиро вдячні за визнання нашої роботи та підтримку. І, звісно ж, не зупиняймося! Уже зараз активно працюємо над програмою «Разом заради підтримки», в межах якої гуманітарну допомогу отримають мешканці Харківщини та Херсонщини, а також будуть облаштовані укриття в освітніх закладах Чернігівщини.

Гуртуймося!

Програма «Разом ми – Шелтер» реалізована Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України.