Подiлитись
28/02/2024
Зустріч партнерських ГО

Підвищення спроможності та ефективності роботи ГО – одна з головних цілей програми «Разом ми – Шелтер».

24 організації з різних областей України декілька місяців упроваджували свої проєкти в межах грантової ініціативи Фонду Східна Європа. І всі вони невтомно працювали у надскладних умовах заради допомоги людям від перших днів повномасштабної війни.

До завершення програми ми запросили партнерські організації на особисту зустріч у мальовничій локації на Заході країни. Наша команда прагнула допомогти ГО не тільки підвищити свої професійні компетенції, а й отримати нові знайомства, трохи перевести подих і перезавантажитись.

Протягом трьох днів учасники брали участь у різноманітних тренінгах. Для цього ми запросили експертів з актуальних тем: розроблення та реалізація грантових проєктів, фандрейзинг, робота з ризиками та підзвітність перед постраждалим населенням, психологічна підтримка та самодопомога.

Однією з цілей зустрічі стало активне заохочення нетворкінгу, щоб громадські організації обмінювалися досвідом, ідеями та кращими практиками. Впевнені, це сприятиме підвищенню ефективності їхньої роботи на благо України.

Психологічне розвантаження було ще одним ключовим аспектом програми нашого заходу. Особливо враховуючи високий рівень стресу та емоційного вигорання, з якими стикаються працівники ГО у сфері гуманітарного реагування.

Зустріч програми «Разом ми – Шелтер» стала цінною подією для учасників, надихнувши їх на подальшу плідну роботу та розвиток громадського сектору України.

А наша команда сподівається на продовження таких заходів у майбутньому, адже спроможності українських ГО відіграють важливу роль у розв’язанні соціальних проблем та підтримці тих, хто цього потребує.

 

Програма «Разом ми – Шелтер» реалізується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України.