Подiлитись
24/05/2022
Закрита дискусія

24 травня Фонд Східна Європа організував дискусію між німецькими та українськими політиками, на якій обговорювали збільшення постачання зброї Україні, наш євроінтеграційний курс і посилення санкційного тиску на росію

В умовах повномасштабної російської агресії важливим інструментом захисту національних інтересів України є парламентська дипломатія.

Щоб покращити та активізувати взаємодію між українським та німецьким парламентами, програма «Україна в Європі: парламентський вимір» поновила проведення заходів у форматі парламентського діалогу.

24 травня ми організували закриту дискусію, на якій обговорювали збільшення постачання зброї Україні, посилення санкційного тиску на росію, а також євроінтеграційний курс України, зокрема перспективи здобуття статусу кандидата у члени ЄС.

Члени парламентів Галина Янченко та Робін Вагенер окреслили основні цілі та виміри ефективних українсько-німецьких відносин.

Ганна Гопко, голова правління і засновниця АНТС, поділилася власним експертним баченням і закликала до більш рішучих дій задля перемоги України.

Помічники і радники парламентарів обмінялися думками щодо можливих кроків для подальшої підтримки України і посилення взаємодії між двома парламентами.

Модерувала дискусію Марілуїзе Бек, співзасновниця Центру ліберальної сучасності.

Програма «Україна в Європі: парламентський вимір» реалізується Фондом Східна Європа спільно з Центром ліберальної сучасності (Берлін) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.