Подiлитись
20/06/2023
єВідновлення

У травні стартувала державна програма єВідновлення. Із її допомогою українці, які мають пошкоджені домівки та не мають змоги відремонтувати їх самостійно, можуть отримати кошти на ремонт через платформу Дія: https://erecovery.diia.gov.ua.

Що входить у допомогу?

Будівельні матеріали чи послуги підрядників, які можна оплатити в компаній, що є учасниками програми.

Хто може взяти участь?

Будівельні магазини та компанії, що надають послуги з ремонтних робіт. Для цього потрібно подати заяву на платформі Дія за таким алгоритмом:

  1. Авторизуйтеся на порталі Дія та приєднайтеся до послуги єВідновлення як бізнес: https://bit.ly/43lq1OU
  2. Перевірте відомості про вас у кабінеті на порталі diia.gov.ua.
  3. Оберіть банк. З’ясуйте в контакт-центрі свого банку та внесіть інформацію про свій Merchant ID. Підтвердіть, що МСС-код діяльності вашого бізнесу відповідає умовам участі у програмі.
  4. Виберіть тип точки продажу та внесіть інформацію про неї.
  5. Перевірте та підпишіть заяву за допомогою е-підпису юридичної особи чи ФОП.

Тепер можна відстежувати статус заяви в кабінеті на порталі Дія в режимі реального часу. Підтвердження участі у програмі надійде на електронну пошту.

За час дії послуги українці подали понад 15,9 тисяч заяв про отримання коштів на ремонт пошкодженого майна. Відновлюймо Україну дієво!

Послуга розроблена Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України спільно з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа, та проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».