Подiлитись
28/05/2024
Єдина база видатків від Фіскального центру

У пресцентрі Українського кризового медіацентру відбулася презентація інтерактивного інструменту моніторингу видатків коштів із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Команда «Центру досліджень фіскальної політики» ретельно верифікувала дані, перевіряючи їх від моменту ухвалення рішення до підтвердження звітності органів місцевої влади. Це єдина в Україні база даних щодо видатків із Фонду ліквідації за 2023 рік, доступна для використання усіма зацікавленими інституціями та організаціями.

Дізнатися більше і скористатися базою даних: https://fiscalcenter.org/liquidationfund

«Ми раді підтримати ініціативу ГО “Центр досліджень фіскальної політики”. Команда зробила дуже багато зі збору, перевірки та зведення даних до єдиної бази та її подання у форматі зручного дашборду. Він дозволяє дізнатися та проаналізувати, куди, скільки та кому було виділено коштів на відновлення», – сказала на презентації Діана Стандратюк, координаторка Акселераційної програми проєкту «Фенікс», яку упроваджує Фонд Східна Європа за підтримки Європейського Союзу.

Тож заохочуємо громадських активістів, аналітиків, науковців та журналістів користуватися цими даними у роботі та сподіваємося, це сприятиме прозорій і підзвітній відбудові.