Подiлитись
06/02/2023
Видали грант на освітній проєкт

(Eng)  

 

Раді оголосити про співпрацю з Ветеран Хабом в межах проєкту Фонду «Спроможні та сильні» за підтримки Швейцарії. У 2023 році Ветеран Хаб продовжує працювати над освітніми проєктами з підтримки ветеранів, зокрема у сфері інтимних стосунків та батьківства, і реалізовує проєкт «Сприяння побудові довготривалих близьких стосунків у сім’ях ветеранів та військових»

З досвіду останніх восьми років організація добре розуміє, що бойовий досвід, фізичні поранення та моральні травми можуть мати глибокий вплив на життя людини після служби. 

Згідно з міжнародними дослідженнями, такі травми часто ставлять під загрозу інтимний і сексуальний досвід, важливий аспект життя ветеранів та ветеранок, якого часто не враховують медичні та реабілітаційні фахівці. 

З-поміж іншого, участь у воєнних діях також має вплив на досвід батьківства серед ветеранів та ветеранок. Починаючи з розлуки та хвилювань під час служби, сім’ї ветеранів проходять через складний досвід возз’єднання та підтримання стосунків на кожному етапі повернення.

Тож команда Ветеран Хабу починає працювати над створенням посібника та курсу про усвідомлене батьківство, з урахуванням життєвих обставин сімей військових та ветеранів, і дослідженням довгострокового впливу воєнного досвіду на батьківство ветеранів на етапах від планування вагітності до раннього дошкільного віку. 

Хаб працюватиме над інформаційною кампанією про сексуальний досвід людей з пораненнями / травмами або інвалідністю для просування позитивних наративів про секс та інтимні стосунки серед ветеранської аудиторії.

Вже скоро організація проведе опитування серед ветеранів та їхніх партнерок щодо інтимного досвіду після повернення з війни, поранень та травм, і залучить провідних фахівців для розроблення посібника з відновлення інтимних стосунків та покращення сексуального досвіду. 

Адже у Ветеран Хабі вірять, що здатність ветерана будувати та підтримувати тривалі значущі сімейні стосунки є однією з ключових основ успішного переходу до цивільного життя.

Проєкт «Сприяння побудові довготривалих близьких стосунків у сім’ях ветеранів та військових» реалізується БО «БФ “Ветеран Хаб”» у межах проєкту «Спроможні та сильні», який виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.