Подiлитись
06/12/2023
Візит членів правління

5 грудня керівництво Фонду разом із членами правління відвідали Навчальний центр ДСНС та гімназію «Оболонь».

Ці заклади – одні з-поміж тих, якими Фонд опікується від початку великої війни.

«Співпраця з ДСНС стала для нас пріоритетною із початком великої війни. Разом ми надаємо громадянам знання, які потрібні тут і зараз: про мінну безпеку, РХБЯ-загрози; ми облаштовуємо прихистки та укриття в школах, навчаємо добровольців, проводимо інформаційні кампанії, які допомагають зберегти життя українців», – розповів гостю президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.

Навчальний центр модернізований у межах програми «Спільнодія», яка реалізується Фондом Східна Європа коштом ЄС. У Центрі оновили та забезпечили необхідною технікою навчальні аудиторії. Саме тут понад 250 добровольців-пожежників успішно пройшли навчання і отримали відповідні сертифікати. До речі, частина курсантів оперативно вирушила на Херсонщину і допомагала боротися з наслідками підриву Каховської ГЕС.

У гімназії (у межах Програми «Безпечна школа») відремонтували укриття. Там встановили вентиляцію та захищені електричні мережі. Крім того, провели WI-FI, зробили туалетні кімнати, комфортно облаштували місця для дозвілля.

Під час візиту учасники обговорили результати партнерства та домовились про подальшу співпрацю, розробку нових проєктів та запуск кампаній, які сприятимуть якнайшвидшій Перемозі та відбудові сильної України.

Так, за словами представників ДСНС, наразі є потреба у сучасній автономній техніці, яка б допомагала розбирати зруйновані поверхи будинків. Тобто могла би працювати незалежно від висоти чи відстані.

Фонд Східна Європа – один із небагатьох фондів в Україні, який має незалежну Раду директорів (Правління), до якої належать видатні вітчизняні та іноземні представники бізнесу і суспільно-політичного життя.

Правління забезпечує нагляд за всіма аспектами діяльності Фонду, надає рекомендації щодо стратегічного, інституційного та програмного розвитку нашої організації, докладає зусиль із адвокації важливих питань на найвищому політичному рівні, а також – залучення коштів. 

На додачу до Ради директорів, Фонд також має Консультативну раду.