Подiлитись
18/07/2022
Конкурс на посаду менеджера/менеджерки проєктів у сфері відкритих даних/civic tech

Фонд Східна Європа оголошує конкурс на посаду менеджера/менеджерки проєктів у сфері відкритих даних/civic tech для ініціатив у сфері цифрової трансформації.

 Завдання та обов’язки:

 1. Планування, визначення пріоритетів та розробка конкретних заходів, необхідних для досягнення запланованих цілей та виконання KPI проєкту/компоненту програми, в межах якого він реалізується.
 2. Забезпечення досягнення цілей проєкту через організацію створення результатів проєкту. Координація виконання плану реалізації, підготовка звітності на всіх етапах проєкту/компоненту. Підготовка аналітики, організація збору статистичних даних, відслідковування довгострокового впливу компоненту.
 3. Презентація активностей та результатів проєкту для стейкхолдерів.
 4. Координація акселераційних програм/грантових конкурсів, спрямованих на створення civic-tech інструментів, моніторинг реалізації проєктів команд-учасниць та забезпечення їх успішності.
 5. Розробка технічних вимог, проведення процедур закупівель та підготовка контрактів для підрядників.
 6. Моніторинг діяльності підрядників та забезпечення якості продуктів розроблених в межах проєкту.
 7. Надання експертних консультацій, проведення тренінгів та воркшопів з тематики відкритих даних.
 8. Підготовка експертних публікацій у сфері відкритих даних/ civic-tech. Надання матеріалів комунікаційному менеджеру для висвітлення діяльності в рамках компоненту/проєкту.
 9. Представлення інтересів програми під час взаємодії з держорганами та іншими установами, комунікація з партнерами в рамках проєкту/компоненту.

Вимоги до кваліфікації:

 • вища освіта;
 • досвід у сфері проєктного менеджменту;
 • експертне розуміння сфери відкритих даних та civic-tech продуктів;
 • обізнаність у сфері функціонування реєстрів, прикладних програмних інтерфейсів (API), форматів обміну даними між реєстрами, у тому числі через систему Трембіта;
 • досвід користування електронними сервісами;
 • вільне володіння українською та англійською мовами, грамотність;
 • сильні аналітичні здібності, уважність до деталей, відповідальність, проактивність, здатність працювати в форматі мультизадачності, пунктуальність;
 • впевнене користування ПК та мобільними пристроями.

Для участі у конкурсі просимо надіслати мотиваційний лист та резюме на адресу resumes@eef.org.ua з поміткою «Менеджер/ка проєктів у сфері відкритих даних/civic tech» до 5 вересня 2022 року.