Подiлитись
27/05/2024
В Києві на «РазомДіємо Фест»

Нещодавно ми зібралися в Києві на «РазомДіємо Фест», який об’єднав громадських діячів, експертів, представників ОГС та медіа, киян та гостей столиці, за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Ділимося фото із заходу, на згадку про те, як ми підтримуємо одне одного, та яка активна спільнота працює разом заради України.

 

На Алеї громадських організацій Фонд Східна Європа із партнерами розгорнули декілька локацій:

  • ДСНС України, які не лише цілодобово працюють над ліквідацією наслідків обстрілів та знешкоджують міни, а ще й активно займаються просвітництвом – на події розповідали про мінну безпеку та роботу саперів.

  • Клуб рибалок України NGO – релокована ГО з Краматорська, що наразі працює у понад 16 містах України, цілий день пропонувала дорослим та дітям антистрес «Ляпкотерапію».

  • ЮрШтаб, який об’єднує волонтерів-юристів та нещодавно презентував оновлену платформу юридичних консультацій, провів юридичний квіз та розповів про особливості інтелектуальної власності для ГО та БО 

  • З ГО «Клуб підтримки вагітності та материнства “Лада”» всі охочі практикували емоційну зарядку та виконували вправи для пропрацювання важких емоцій.

  • Мапа Реновації – спільнота волонтерів, яким небайдужа доля архітектури, розповіла про стан пам’яток культури Києва
  • Експертка з ГО «Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”» ділилася лайфхаками, як будувати кар’єру в часи невизначеності.
  • Всеукраїнський громадський Центр «Волонтер» розгорнув цілу артмайстерню для дітей та дорослих.
  • Розповідали про Зрозуміло, ділилися цікавинками та сувенірами платформи.

А ще – були фотозони, знайомства, багато обговорень та, можливо, й нові партнерства: раді бути частиною активного і вмотивованого громадянського суспільства України. Ми вдячні партнерам, з якими можемо втілювати корисні проєкти, та Європейському Союзу за підтримку!

Захід відбувся у межах відзначення Дня Європи та є частиною комунікаційної кампанії «Разом діємо. Разом ми – Європа» про діяльність ЄС для підтримки організацій громадянського суспільства та медіа.

#РазомДіємо #РазомМиЄвропа