Подiлитись
28/03/2023
Тренінг та презентація курсу

30 березня о 15:00 розглянемо методи більш захищеної та конфіденційної комунікації онлайн через звичні, анонімні та децентралізовані месенджери. Зареєструватися на тренінг: https://bit.ly/3G833B

30 березня о 15:00 обговоримо особливості різних месенджерів, які інформацію про нас вони «знають» та як убезпечити свої персональні дані.

Про це розповість Юрій Антощук, тренер із нових медіа та консультант із запровадження інформаційно-комунікаційних інтернет-технологій (ІКІТ) у діяльність організацій.

Окрім блоку корисної інформації, на події презентуємо безкоштовний курс у формі освітнього серіалу про те, як захищати свої дані в інтернеті та дбати про персональну і корпоративну цифрову безпеку під час війни. Окрім практичної користі, проходження курсу на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! дає змогу отримати сертифікат та 0,2 кредиту ЄКТС.

Щоб узяти участь, поставити запитання експерту та отримати на пошту нагадування і посилання на курс – зареєструйтеся за посиланням: https://bit.ly/3G833Bl та приєднуйтеся в ZOOM. Також буде трансляція події для всіх охочих.

Подія відбудеться у межах програми «Стійкість», що впроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу.