Подiлитись
09/03/2022
Техніка, що зігріває

Мультиварки, сковорідки, набори посуду, чайники та термоси – все це на загальну суму 470 000 грн передала Фонду Східна Європа торговельна мережа «Ельдорадо». 

Всі речі пішли на потреби українських переселенців, які розміщені у відповідних центрах у Львові, Чернівцях, Івано-Франківську, Вінниці, Хмельницькому, Луцьку.  

Так, у Львові частина електронної техніки та кухонного приладдя стала у пригоді волонтерському штабу на залізничному вокзалі, де тепер зігріває теплими напоями та їжею людей, які прибувають до Львова з усіх куточків України чи прямують за кордон. Іншу частину передали гуманітарному штабу Франківської районної адміністрації Львівської міськради і відсьогодні розподіляють серед шелтерів на базі районних шкіл.

У Чернівцях гуманітарний центр від Чернівецької міської ради розподілив продукцію серед центрів розміщення ВПО, в яких проживає не менше 50-60 людей.  

У Івано-Франківську дещо з приладів передали в шелтер «Різні» на базі альтернативної школи «Невгамовні». Ще техніка відсьогодні потрапить до інших центрів біженців у місті. 

У Вінниці наші партнери з ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» передали необхідне обладнання у чотири пункти ВПО: у ЗОШ №34, Вінницький фінансово-економічний університет, ТЦ Smile City, Державний навчальний заклад «Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці».

Хмельницький та Луцьк – на черзі. 

Дякуємо торговельній мережі «Ельдорадо» за надану підтримку, а також нашим партнерам із міських рад та неурядових організацій, співробітникам Фонду Східна Європа – за координацію. Разом ми непереможні! 

Детальніше про проєкт «Шелтер» та реквізити для допомоги – за посиланням: https://bit.ly/Shelter_Project_UKR