Подiлитись
11/08/2023
Досвід громад: Яна Літвінова про Старобільськ

Про життя Старобільської громади з першого місяця під окупацією та у планах на повоєнне українське майбутнє – читайте в інтерв’ю начальниці Старобільської міської військової адміністрації Яни Літвінової на Інтерфакс-Україна

Яна Літвінова:

«У дистанційній школі Старобільської громади навчаються 650 дітей, і є навіть дитина з Криму, яка здобуває українську освіту. Наші діти зараз по всьому світу, але вони хочуть отримати українську освіту, щоб повернутися додому жити та працювати в Україні.

Важливо сказати про те, що наші медики в релокованих підприємствах у Дніпрі та Рівному від серпня минулого року прийняли більше восьми тисяч ВПО у багатопрофільній лікарні та надали їм медичні послуги. Те ж стосується й первинної допомоги.

Ми продовжуємо працювати, і мінімальний штат для того, щоб відновити роботу на деокупованій території, ми вже маємо».

Читайте інтерв’ю Interfax-Ukraine

А також дізнайтеся більше про досвід різних гомад, зокрема, слухайте Яну Літвінову на нашому курсі «Адаптація та інтеграція ВПО: досвід і можливості» на освітній онлайн-платформі Зрозуміло!

Інтерв’ю підготовлене у межах спільного спецпроєкту інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» та Фонду Східна Європа «Досвід громад», започаткованого за підтримки програми «Стійкість», яку виконує Фонд Східна Європа у консорціумі неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) та коштом Європейського Союзу