Подiлитись
04/08/2022
Співпраця з французькою агенцією

Фокус програми своєчасна допомога людям, які вимушено покинули свої домівки, не маючи навіть можливості взяти з собою найнеобхідніші речі. А також підтримка вразливих груп населення, які залишились поблизу місць, де тривають активні бойові дії. Це люди старшого віку, матері з маленькими дітьми і люди, які втратили роботу через повномасштабне вторгнення рф в Україну. 

Фонд Східна Європа має щільну налагоджену мережу з багатьох громадських організацій з усіх областей України і постійно моніторить їхні потреби. Ми продовжимо своєчасно надавати гуманітарну допомогу до центрів із внутрішньо переміщеними особами і сприяти їхній інтеграції у приймаючі громади. 

Зараз життя багатьох людей зруйновано через війну. Гуманітарна криза розвивається надзвичайно швидко. Тому ми вдячні міжнародним партнерам, зокрема Fondation de France, за ту допомогу, яку вони надають Україні. 

Після російського вторгнення в Україну в лютому 2022 року Fondation de France запустила збір коштів на підтримку населення, яке постраждало від війни в Україні та сусідніх країнах. На кінець червня було зібрано понад 13 мільйонів євро, а також створено Комітет Солідарності з Україною з експертів-волонтерів. 

І дякуємо партнерам, що завітали до Львова особисто познайомились із нами та поспілкувались із українцями, які змушені були переїхати до прихистків на Заході України. Візит організувала команда «Львівського регуляторного хабу». 

Фото: Shakhtar Shelter Centre.