Подiлитись
17/08/2022
Ще чотири гранти

Фонд Східна Європа видав чотири гранти на підтримку ініціатив, що спрямовані на підтримку внутрішньо переміщених осіб та людей із вразливої категорії, які постраждали внаслідок воєнних дій. Фінансування надано в межах програми «Шелтер». 

Серед підтриманих організацій: 

Рівненська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» 

Мета ініціативи: забезпечити кращі умови для проживання вимушено переміщених осіб у п’яти шелтерах Костопільської, Володимирецької та Бугринської громад. У планах придбати велику та дрібну техніку. А також забезпечити 250 людей, які проживають у цих прихистках, продовольчими та непродовольчими товарами.

Сума гранту: 379 875, 00 грн.

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» (ГО «ПАРР»)

Мета: надати допомогу вимушено переміщеним особам, які проживають у трьох прихистках у Северинівській та Барській громадах Вінницької області. Планується закупити необхідну техніку (пральні машини, морозильні камери), продукти харчування, постільну білизну та засоби гігієни. Також у межах проєкту за запитом людини надаватиметься психологічна підтримка.

Сума гранту: 376 300,00 грн.

Місцева Асоціація органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття»

Мета: допомогти внутрішньо переміщеним особам і людям із вразливої категорії у п’яти прихистках Бурштинської, Долинської та Войнилівської громад. Закупити для них понад 450 продуктових наборів та передати через місцеву владу. А також створити кращі умови для проживання у шелтерах. 

Сума гранту: 379 589,95 грн.

Громадська організація «Центр розвитку ініціатив “ІнСорс”» 

Мета: підтримати людей, які проживають у прихистках Хоростківської громади Тернопільської області. Покращити умови їхнього проживання у чотирьох шелтерах, обладнати їх побутовою технікою, а також забезпечити базовими продовольчими та непродовольчими товарами. Планується надати психологічну підтримку більш як 80 людей, які постраждали від воєнних дій.

Сума гранту: 379 512,00 грн.

Сподіваємось на плідну співпрацю з обраними організаціями. Нагадаємо, що програма «Шелтер», що впроваджується Фондом Східна Європа, має мультидонорське фінансування, в тому числі – від приватних осіб. Видача грантів для перелічених організацій підтримана Fondation de France.