Подiлитись
09/06/2023
«Шелтер» – програма-переможець

Учора, 8 червня, у Києві відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України». Представниці Фонду Східна Європа мали честь бути запрошеними на подію, адже наша програма «Шелтер» здобула третє місце у номінації «Платформа добра»!

Програма «Шелтер» стала швидкою відповіддю Фонду на кризу внутрішнього переселення в Україні після повномасштабного вторгнення. За рік програми нам вдалося допомогти майже 75 000 українців, облаштувати 65 прихистків у 14 областях України, доставити та роздати 275 тонн гуманітарної допомоги.

«”Шелтер” став одночасно викликом і рішенням для команди Фонду з початком великої війни. Слова вдячності від українців, яким ми допомогли, і усвідомлення того, що ми стали їм корисними, – головна нагорода для нас. Але кожна подяка й відзнака програми від незалежних сторін – новий поштовх рухатися далі в тому ж напрямку», – коментує перемогу Ольга Молоко, програмна менеджерка Фонду Східна Європа.

Цьогоріч конкурс «Благодійна Україна» отримав 1 463 заявок у 26 категоріях. Серед учасників – бізнес, громадські, волонтерські та благодійні організації і спільноти, фізичні особи, дитячі та молодіжні колективи, навчальні заклади, гуртки, об`єднання громадян з усіх куточків України та світу. Неабияка гордість — бути серед них!

Як нагороду Фонд Східна Європа отримав від організаторів конкурсу спеціальний диплом з відзнакою за реалізацію програми «Шелтер». Радіємо та пишаємось бути частиною благодійного та волонтерського руху України!

Окремо дякуємо за фінансову допомогу та підтримку донорам програми «Шелтер», серед яких — Європейський Союз, Eurasia Foundation, Sy Syms Foundation, Europe Foundation Georgia, CNFA Europe, The Center for Liberal Modernity (LibMod), The King Alfred School Society, Two Degrees ApS, Brücke der Hoffnung, Stiching Derdengelden, RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o., торговельна мережа «Ельдорадо», Fondation de France, Embassy of Denmark in Ukraine та приватні особи.

Разом прямуємо до великої Перемоги!