Подiлитись
06/12/2022
«Шелтер»: гранти

Здається, ми ще навесні втратили лік російським атакам, які відбили ЗСУ в Чорнобаївці. Містечко уже має легендарну славу. Але саме через постійні бої там зруйновано багато будинків, а обстріли з боку ворога не припиняються і досі. Місцеві жителі вкрай потребують гуманітарної допомоги, як і інші села Херсонщини. 

Саме тому ми видали ще кілька грантів для організацій у Херсонській, Чернігівській та Чернівецькій областях у межах програми «Шелтер». Детальніше про них нижче:

ГО «Спілка журналістів “Альтернатива”» доставить шість тонн продуктів локальних виробників до деокупованих сіл Херсонщини. Зокрема, у Станіслав, Чорнобаївку, Комишани, Зеленівку, Антонівку, Кизомис, Велетенське. Продукти будуть розподілені на 900 багатодітних та малозабезпечених сімей, пенсіонерів, людей із інвалідністю, ВПО. Сума гранту: 339 869,20 грн.

Установа «Агенція Розвитку Вугледара» підтримає дітей ВПО з ментальною інвалідністю, які переїхали з інтернату Дружківки на Чернівеччину. Команда облаштує сенсорну кімнату з кріслами-мішками, ігоровим будиночком, ортопедичним килимком-пазлом. Для 225 дітей закупить набори для навчання і дозвілля. І ще – проведе групові психологічні консультації для дорослих та дітей. Сума гранту: 339 996,00 грн.

Громадська організація «ЛАМПА» забезпечить 750 ВПО, родин загиблих захисників України, людей, майно яких зруйновано через обстріли, а також  представників вразливих категорій Чернігівської області засобами гігієни та побутовою хімією. Сума гранту: 339 800,50 грн.

Дякуємо за підтримку програми «Шелтер» Посольству Королівства Данія в Україні.

На фото – родина Іванових, яка живе на Херсонщині. Автор: Serhii Korovainyi