Подiлитись
20/05/2022
Проміжний звіт за проєктом «Шелтер»
Звіт за проєктом Шелтер

Завантажити матеріали:

Проміжний звіт за проєктом «Шелтер»

 

Фонд Східна Європа від перших днів війни почав надавати допомогу людям, які вимушено залишили домівки, перебувають у блокадних містах і постраждали від воєнних дій.

Протягом майже трьох місяців ми підтримуємо внутрішньо переміщених осіб, людей у містах і селах, які досі перебувають в облозі ворожих військ. Також допомагаємо мешканцям громад, які щойно звільнились від окупації. Фонд був однією з перших громадських організацій, які дістались до щойно звільнених міст Київської та Чернігівської областей. 

Завдяки організаціям та приватним особам, що допомагають коштами, гуманітарними вантажами, посилюють нашу фандрейзингову кампанію, ми змогли підтримати 30 прихистків для внутрішньо переміщених осіб у дев’яти областях України. Через надання мінігрантів для громадських організацій вдалося закупити велику і дрібну побутову техніку, облаштувати ліжкомісця, у тому числі для людей з інвалідністю. Вдалося забезпечити комфорт для щонайменше 4 946 вимушених переселенців, у тому числі для 1 336 дітей.

Також за цей час ми передали 217 тонн гуманітарної продукції до 15 областей України. Продукти харчування, одяг, засоби побутової хімії, особистої гігієни для дорослих та дітей дійшли до лікарень, притулків, гуртожитків, підприємств міської інфраструктури. 

Проєкт «Шелтер» підтримали інституції та окремі люди з різних країн. Фінансування надали Європейський Союз, Eurasia Foundation, Europe Foundation Georgia, CNFA Europe, The Center for Liberal Modernity (LibMod), The King Alfred School Society, Two Degrees ApS, Brücke der Hoffnung, Stiching Derdengelden, торговельна мережа «Ельдорадо», а також приватні особи. Гуманітарні вантажі надали: Університет Мурсія (Іспанія), партнери з Польщі, торговельні мережі Чехії, Словаччини та України, Львівський регуляторний хаб та інші організації. А ще ми вдячні людям та інституціям, що посилили фандрейзингову кампанію та допомогли поширити інформацію про проєкт.

Таким чином, нам вдалося допомогти 65 000 людей. Запрошуємо ознайомитися з проміжним звітом, у якому розповіли, чим займалися протягом 2,5 місяців війни та як змогли підтримати  українців у цей складний час.