Подiлитись
09/05/2023
Конкурс на закупівлю обладнання для облаштування єдиного центру моніторингу, аналітики і обробки відеоданих отриманих з камер спостережень

Швейцарсько-українська Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) оголошує конкурс на закупівлю обладнання для облаштування єдиного центру моніторингу, аналітики і обробки відеоданих, отриманих з камер спостережень (далі – обладнання) у Нововолинській громаді Волинської області.

Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади й громадян та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

У межах Програми EGAP відбувається співпраця із органами місцевого самоврядування щодо підтримки електронного врядування.

Основне завдання:

  • підбір та поставка обладнання для облаштування єдиного центру моніторингу, аналітики і обробки відеоданих, отриманих з камер спостережень;
  • кількість одиниць, технічні параметри вказано у Додатку 1.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-02 та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Очікуваний термін поставки: не пізніше 30 серпня 2023 року

Критерії:

  • ціна;
  • строки поставки;
  • гарантійний термін обслуговування;
  • відповідність специфікаціям та технічним параметрам, заявленим у Додатку 1.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності) – Заява на участь у конкурсі

До пропозиції обов’язково мають бути додані:

  • комерційна пропозиція за формою;
  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • для ФОП, що працюють за спрощеною системою оподаткування, – копія витягу з реєстру платників єдиного податку (із зазначенням групи платника єдиного податку);
  • гарантійний лист або інший документ, складений у довільній формі, що гарантійний строк на предмет закупівлі становить не менше гарантійного строку, визначеного виробником обладнання, але не менше ніж 12 місяців з дати його отримання замовником (з дати підписання видаткової накладної). Виконання гарантійних зобов’язань забезпечує Учасник.

Пропозиції (пакет документів) мають бути надіслані на електронну пошту tender@egap.in.ua до 23 травня 2023 року включно. У темі листа просимо вказати «Ситуаційний центр м. Нововолинськ».