Подiлитись
03/08/2023
Конкурс на вибір підрядника зі створення спеціального медійного проєкту

Фонд Східна Європа оголошує конкурс на відбір підрядника зі створення спеціального медійного проєкту.

Конкурс триває у межах програми «Разом ми – Шелтер», яка реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Гуманітарного Фонду для України.

Програма «Разом ми – Шелтер» спрямована на підвищення спроможності українських громадських організацій, які надають життєво важливі послуги людям, які постраждали від війни.

У межах програми Фонд Східна Європа видає 25 грантів місцевим організаціям з різних областей України на задоволення потреб постраждалого населення у непродовольчих товарах, а також – на ремонт та облаштування прихистків для ВПО.

Цільова аудиторія програми «Разом ми – Шелтер»: люди, які постраждали від воєнних дій, зокрема люди з інвалідністю, люди старшого віку, громадяни з низьким рівнем доходів, одинокі матері або батьки, багатодітні родини.

Завдання конкурсу

Завданням конкурсу є обрання виконавця для створення спеціального медійного проєкту про громадські організації, які отримали грант в межах програми «Разом ми – Шелтер» та допомагають вимушеним переселенцям України подолати наслідки війни.

Перевага буде надана пропозиціям, що передбачають створення відеоформату (-ів) із можливістю його/їх поширення на іноземну аудиторію. Пропозиції можуть надходити як від ЗМІ, так і комунікаційних агенцій, які пропонують механізми гарантованої дистрибуції контенту з реалістичними KPI.

Мета спецпроєкту – розказати якомога ширшій аудиторії про складності, через які проходять українці під час війни, і водночас – силу та стійкість українців, які невтомно продовжують допомагати один одному в надскладних умовах.

Цільова аудиторія документального фільму: дорослі люди, віком 18–54 роки, що слідкують за подіями в Україні, співчувають та допомагають

Тривалість реалізації проєкту: серпень-грудень 2023 року.

Формати матеріалів: перевага надається відеоформатам (сюжетам, титрованим роликам, документальним фільмам).

Очікувані показники ефективності: охоплення аудиторії – 500,000 і більше.

Передбачений бюджет проєкту: 333 000 грн (еквівалент $9 000) з ПДВ.

Кваліфікаційні критерії та вимоги до учасників:

  • Юридичні особи та/або фізичні особи-підприємці, що мають право здійснювати відповідний тип економічної діяльності.
  • Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
  • Наявність підтвердженого досвіду виконання аналогічних проєктів.

Критерії оцінювання конкурсних заявок

Заявки конкурсантів оцінюватимуть за критеріями якості та вартості, при цьому якість пропозиції забезпечує 80% оцінки, а фінансова складова – 20%.

До критеріїв якості належать:

  • якість пропозиції (формати спецпроєкту, творча складова, механізми дистрибуції контенту, прогнозовані показники ефективності тощо);
  • оцінка попереднього досвіду заявника (для цього конкурсантам пропонуємо продемонструвати кейси щонайменше трьох своїх спецпроєктів з наведенням результатів їх реалізації);
  • оцінка кадрового та операційного потенціалу конкурсанта – портфоліо, яке описує його креативно-організаційні можливості з точки зору кваліфікації кадрів, залучених для надання замовлених послуг у повному обсязі.

Звертаємо увагу, що наявність успішного досвіду створення медійних спецпроєктів соціального значення буде перевагою.

Документи, які необхідно подати для участі в конкурсі:

  • Заповнену форму – Заявка на участь у конкурсі на закупівлю
  • Реєстраційні документи (враховуючи ті, що підтверджують можливість здійснення відповідного виду економічної діяльності).
  • Портфоліо попереднього досвіду: перелік релевантних прикладів розроблених та впроваджених спецпроєктів (не менше трьох).
  • Резюме фахівців, залучених до виконання проєкту.

Терміни подання та контакти

Термін подання конкурсних пропозицій для участі у відборі – до 16 серпня 2023 року включно.

Пропозиції на конкурс мають бути подані на електронну пошту tender@eef.org.ua з темою електронного листа «Разом ми – Шелтер // Медіапроєкт». Пропозицій, надісланих на іншу адресу (зокрема електронну), не розглядатимуть.

Усі запитання щодо конкурсного відбору мають бути поставлені щонайменше за п’ять днів до завершення терміну подання пропозицій та мають бути адресовані на електронну пошту tender@eef.org.ua з темою листа «Разом ми – Шелтер // Медіапроєкт – запитання».

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також скасувати конкурс.